Bağımlılık yapan online oyun tavsiyesi

LeechMen

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Fortnite ve CS:GO'yu bıraktıktan sonra artık oynayacak oyunum kalmadı. Şu anda PUBG Lite oynuyorum fakat çok yavaş bir oyun.
Sistemimin kaldırabileceği bu iki oyuna benzer oyun önerilerinizi bekliyorum.
Sistemim:
G4400
RX 560
8 GB RAM

Son düzenleyen: Moderatör:
Apex Legends, ilk oynadığında sıkıcı diyeceksin. Sakın bırakma oyunu. Günden güne bağımlılık yapıyor. Ah şu sezon işlerini de sıraya koysalar daha iyi olacak. Oyunda sadece hilecileri engelliyorlar. Başka oyuna katkıları yok.

Oyun güzel, ama donma sorunları yüzünden eğlendiremiyor.

Oyun güzel, ama donma sorunları yüzünden eğlendiremiyor.
Aslında donmaması lazım. Neden donuyor? Çözünürlük düşürün, grafik ayarı düşürün. RX 560 o kadar kötü bir kart değil. Muadili GTX 1050 ile 1050 Ti arasında.

Aslında donmaması lazım. Neden donuyor? Çözünürlük düşürün, grafik ayarı düşürün. RX 560 o kadar kötü bir kart değil. Muadili GTX 1050 ile 1050 Ti arasında.

İşlemcim 2 çekirdekli bir külüstür olduğu için hem darboğaz yapıyor hem de yeni nesil oyunlar en az 4 çekirdek istiyor.
2 yandan da performans düşüşü yaşıyorum yani.
Fortnite'ta da aynı durum vardı, ama garip şekilde eğlenebiliyordum.

Avatarla yorumuna bakıp ağlayasım geldi bro

Albion online grafik tarzından dolayı kötü gelebilir, ama eğlenceli bir oyun. Deneyin derim.

Albion online grafik tarzından dolayı kötü gelebilir, ama eğlenceli bir oyun. Deneyin derim.
MMORPG tarz oyunlar çok hoşuma gitmiyor. Daha çok fps, shooter, rekabetçi oyunlar hoşuma gidiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…