Bağlantınız gizli değil hatası

Adnan_Yavuz

Zeptopat
Daha fazla  
Bazı sitelere girerken "bağlantınız gizli değil" hatası alıyorum sadece bazı sitelerde çoğu siteye girebiliyorum. Hata veren siteler güvenilir siteler (devlet daireleri, üniversitelerin web siteleri, bazı kurumların sayfaları vb.) VPN açsamda başka arama motoru kullansamda çözemiyorum.
Yardımcı olabilir misiniz?

Merhaba, gelişmiş diye bir seçenek olması lazım. Oraya tıklayın ardından altta siteye devam et yazısı var.

Merhaba gelişmiş diye bir seçenek olması lazım oraya tıklayın ardından altta siteye devam et yazısı var

O ekrandayken bunları yapın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben onu PC'nin tarihi yanlışken alıyordum tarih ve saatinizi kontrol edin.

Bende bu sorunu yaşadım. Laptobu televizyona bağladıktan sonra oluyor.
Windows sembolü +R harfine birlikte basıyorum.Çalıştır ekranı açılıyor. Açılan pencereye regedit yazıyorum. Açılan pencerenin sağ en alttaki satıra tıklıyorum. Oradaki değer 0 ve ben onu 1 yapıyorum. Bağlantınız gizli sorunu bitiyor.

Artı -1 Eksi
Google Chrome için ayarlar > gizlilik güvenlik > güvenlik > 3 tikten standart korumayı seçerseniz sanırım sorununuz çözülecektir
Bu şekildeydi

Ben onu PC'nin tarihi yanlışken alıyordum tarih ve saatinizi kontrol edin.
Tarih ve saat doğru

Bende bu sorunu yaşadım. Laptobu televizyona bağladıktan sonra oluyor.
Windows sembolü +R harfine birlikte basıyorum.Çalıştır ekranı açılıyor. Açılan pencereye regedit yazıyorum. Açılan pencerenin sağ en alttaki satıra tıklıyorum. Oradaki değer 0 ve ben onu 1 yapıyorum. Bağlantınız gizli sorunu bitiyor.
Benim sorunum android için

Chrome artık sitelere varsayılan olarak HTTPS üzerinden bağlanmaya öncelik gösteriyor. SSL sertifikası olmayan siteleri ise uyarıyor. Aşağıda siteye devam et seçeneğinin olması lazım ona basarsanız siteye erişebilirsiniz. Ben böyle uğraşamam derseniz gizlilik ve güvenlik ayarlarından kapatabilirsiniz.

1661498390096.png

Chrome artık sitelere varsayılan olarak HTTPS üzerinden bağlanmaya öncelik gösteriyor. SSL sertifikası olmayan siteleri ise uyarıyor. Aşağıda siteye devam et seçeneğinin olması lazım ona basarsanız siteye erişebilirsiniz. Ben böyle uğraşamam derseniz gizlilik ve güvenlik ayarlarından kapatabilirsiniz.

Eki Görüntüle 1496131
Kapalı durumda değişen bir şey yok sorun tüm tarayıcılarda mevcut ama hep aynı sitelerde problem var.
Ama aynı ağdaki başka cihazlarda problem yok sadece ben de var.

Yeni konular

Geri
Yukarı