Bağlantınız gizli değil hatası

mertpivvo

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Herkese merhaba, 1 aydır sinir olduğum bir hata var o hata ise "bağlantınız gizli değil" farklı tarayıcı denedim örneğin Firefox onda böyle bir sıkıntı yok. Fakat Chrome tabanlı tarayıcılarda hep bu sorun ortaya çıkıyor. Güvenli olduğunu bildiğim ve sertifikası olan sitede bile çıkıyor. Canıma tak etti artık Chromium indirdim sorun aynı Yandex browser indirdim sorun aynı, Chrome tabanlı olduğu için sorun yine aynı. Chrome'da ayarlarım olduğu için daha rahat kullanabildiğim için başka tarayıcılar cazip gelmiyor birinde Türkçe çeviri çalışmıyor diğerinde hız sorunu var yani. Başka tarayıcı kullanamıyorum. Lütfen bu sorunu çözmeme yardım eder misiniz?
1587299772666.png

Herkese merhaba, 1 aydır sinir olduğum bir hata var o hata ise "bağlantınız gizli değil" farklı tarayıcı denedim örneğin Firefox onda böyle bir sıkıntı yok. Fakat Chrome tabanlı tarayıcılarda hep bu sorun ortaya çıkıyor. Güvenli olduğunu bildiğim ve sertifikası olan sitede bile çıkıyor. Canıma tak etti artık Chromium indirdim sorun aynı Yandex browser indirdim sorun aynı, Chrome tabanlı olduğu için sorun yine aynı. Chrome'da ayarlarım olduğu için daha rahat kullanabildiğim için başka tarayıcılar cazip gelmiyor birinde Türkçe çeviri çalışmıyor diğerinde hız sorunu var yani. Başka tarayıcı kullanamıyorum. Lütfen bu sorunu çözmeme yardım eder misiniz?
Bütün chrome ayarlarınızı rahatça diğer tarayıcılara aktarabilirsiniz.

Bütün chrome ayarlarınızı rahatça diğer tarayıcılara aktarabilirsiniz.
Evet biliyorum sorunum o değil, chrome'da olan bazı özelliklerin başka tarayıcılarda olmaması. Chrome'da türkçe çeviri çok güzel çalışıyor başka tarayıcılarda çalışmıyor eklentiler çok kötü sağ tık diyip çevirmek istiyorum ama öyle bir seçenek yok. Yandex browser'da yine chrome'da ki aynı bağlantınız gizli değil hatası çıkıyor ve türkçe çevirisi çalışmıyor. Kullanımı rahat değil. Firefox çok güzel bir tarayıcı hızlı ama ondada türkçe çeviri yok ve CTRL+click çalışmıyor

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı