Steam Bağlı hesaplar nasıl görülür?

rodkey

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Freelance Graphic Designer
Steam hesabımda GTA V - RDR2 tarzı Rockstar yapımı olan oyunlar var. Önceden bu oyunlara girdiğimde Social Club sormuyordu direkt oyuna giriyordu. Fakat şu an Social Club soruyor. Şifremi ve e-posta mı hiçbir şekilde bulamıyorum. Tüm kullandığım mail adreslerini denedim.

Steam hesabına bağlı Social Club vs. görmenin bir yolu var mıdır?

Veya bu durumu düzeltmek için ne yapabilirim?

Ben bir gün benzer bir sebepten EA hesabımı Steam'den ayırmak istemiştim Steam'e yazmıştım bana sadece bağladığınız platformlardan kaldırabilirsiniz Steam bağlantınızı, Steam üzerinden herhangi bir işlem yapamazsınız demişlerdi.

Evet bağlantıyı kurduğunuz sistem üzerinden görünüyorsa oradan kaldırabilirsiniz sadece. Steam'de "Bağlantılar" sayfası henüz yok.

Şöyle bir mail gelmiş mail adresime zamanında kullanıcı adım doğru fakat maili değiştirmişler. Hesap çalınmış yani. Rockstar'a mail gönderip hesabı kendi mailime çektim ama bu seferde hesaplar senkron değil diyor. Ama bu maildi yani. Nasıl kurtarıcam bilmiyorum.
Screenshot_1.png

Steam hesabımda GTA V - RDR2 tarzı Rockstar yapımı olan oyunlar var. Önceden bu oyunlara girdiğimde Social Club sormuyordu direkt oyuna giriyordu. Fakat şu an Social Club soruyor. Şifremi ve e-posta mı hiçbir şekilde bulamıyorum. Tüm kullandığım mail adreslerini denedim.

Steam hesabına bağlı Social Club vs. görmenin bir yolu var mıdır?

Veya bu durumu düzeltmek için ne yapabilirim?

Steam'de bağlantılar yerini görme diye bir şey yok. Rockstar Games'e ticket at hallederler. Ben sırf bu yüzden başka bir Rockstar hesabı oluşturup farklı bir Steam hesabımdan almıştım bana cevap vermeleri bayağı uzun sürdü.

Yeni konular

Geri
Yukarı