Bahçeşehir Fen ve Teknoloji Lisesi kayıtta LGS ile ilgili soru sorar mı?

Astroperator

Picopat
Daha fazla  
Bahçeşehir fen ve teknoloji lisesinin bilgisayarlı sınavına girip %40 burs aldım sonra bizi arayıp kayıt fiyatını söylediler IBAN'ı falan attılar kıyafetlerin fiyatını attılar ve kabul görmüştür diye mesaj da geldi. Peki kayıt yaparken LGS hakkında soru soracaklar mı? LGS ile ilgili bir yüzdelik falan gerekli mi?

Bahçeşehir fen ve teknoloji lisesinin bilgisayarlı sınavına girip %40 burs aldım sonra bizi arayıp kayıt fiyatını söylediler IBAN'ı falan attılar kıyafetlerin fiyatını attılar ve kabul görmüştür diye mesaj da geldi. Peki kayıt yaparken LGS hakkında soru soracaklar mı? LGS ile ilgili bir yüzdelik falan gerekli mi?
Gayet açık aslında. Heyecanınıza veriyorum. LGS ile ilgili soru sormazlar. Zaten kabul edilmişsiniz.

Özel okulların tamamı para amaçlıdır. Sorarlarsa da önemli olmaz büyük ihtimal.

Yeni konular

Geri
Yukarı