Ballantines'in yanına ne gider?

405668

Hectopat
Makaleler
4
Viskiyi genelde jelibon ve enerji içeceğiyle tüketirim ama yarın bütçem bol. Ne önerirsiniz yanına?

Kuruyemiş, ekşi peynir, cips (özellikle Lay's sade), taze meyve, çikolata (içtikten sonra), soda.

Kuruyemiş, ekşi peynir, cips (özellikle Lay's sade), taze meyve, çikolata (içtikten sonra), soda.
Ekşi peynir hariç hepsini tüketirim. Lay's sade yok da farklı farklı bir Lay's tüketeceğim. Teşekkürler.

"Hasso" bir ağa gider.

Napoliten çikolata, kesinlikle viski varsa yanında olması gerekiyor.

Hocam ek olarak açılmamış bira bozulur mu? 1 yıl oldu ama hiç açmadım. Daha iyi mayalanmıştır diye düşünüyorum.

Son kullanma tarihine bakarak içebilirsin ama dikkatli olmakta fayda var. Ballentinesle gelen ağaya denettirebilirsin

Hiçbir şey. Belki kuruyemiş olabilir. Ben içtiğim yıllarda her biradan sonra yenisini açmadan tek viski shot yapıyordum. Yani biraylada güzel oluyor

Ballantines çok sert bir viski değil, hafif çikolatalar veya şu ballı kuruyemiş barları bile yeterli olur.
Cola ve limon dilimi ile cuba libre gibi koktely yapabilirsin. Gerçi o Rom ister.
Tarihi geçmiş bira ile risk almanı önermem.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…