Balon şişirme oyununun amacı nedir?

Reels izleyince bireysel kullanıcıların yaptığı reklam.

Yasalmi degilmi bilmiyorum ama duyduğum kadarıyla para falan yatırıp balonu şişiriyorsun patlamadan parayı çekersen kazanırsın gibi bir şey galiba emin değilim yanlışım varsa düzeltin.
Bende tam bilmiyorum. O tarz bir şey galiba.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Oyun bu.

Reels izleyince bireysel kullanıcıların yaptığı reklam.

Bende tam bilmiyorum. O tarz bir şey galiba.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Oyun bu.
Hocam aslında doğru. Benim sınıfımdaki bir arkadaş bunun benzerini yapıyor ve detayını bilmiyorum fakat giriş ücreti 500 liraymış yani kayıt. Ve arkadaşım bir aylık maaşını -10k- yatırmış ve derste oynarken 4590 dolar kazandığını söyledi bize ve gösterdi. Fakat bunlar şans işi ve komisyon gibi şeyler oluyordur ve dinimizde günah. Ve bağımlı olma ihtimali olduğu için (zaten bu arkadaşımda kupon ve kumar vardı) bulaşmayın derim.

Hocam aslında doğru. Benim sınıfımdaki bir arkadaş bunun benzerini yapıyor ve detayını bilmiyorum fakat giriş ücreti 500 liraymış yani kayıt. Ve arkadaşım bir aylık maaşını -10k- yatırmış ve derste oynarken 4590 dolar kazandığını söyledi bize ve gösterdi. Fakat bunlar şans işi ve komisyon gibi şeyler oluyordur ve dinimizde günah. Ve bağımlı olma ihtimali olduğu için (zaten bu arkadaşımda kupon ve kumar vardı) bulaşmayın derim.
Bu tarz şeylere eğilimim yoktur. Sadece çok fazla karşıma çıktığı için sormak istedim.

Geri
Yukarı