Bana destek olur musunuz?

Yusuf2834

Decapat
Merhaba arkadaşlar youtuberliğe başladım ve ilk videomu attım sizlerden destek bekliyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videomuz bu adrestedir, lütfen abone olun... Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sevgili, Atakan sistem böyle işlemiyor. İnsanlar videolarını beğenirse abone olurlar. Aslında sistem çok değişti, artık abonelikten daha ziyade izlenmeler önemli.
  • Videonun başında Bandicam.com yazıyor. Başka bir yazılımla kaydet ya da lisans al.
  • Saniye başında bir arkadaşlar demene gerek yok. Doğal ol.

Hevesini kırmak istemem ama Youtube'a başlayan bütün küçük kanallar izleyicilerin hiçbir işe yaramamasını bilmesine rağmen oyun videosu çekiyor. Kanalınızın büyümesini istiyorsanız insanların işine yarayacak videolar çekin. İnsanlar oyununuzu izleyerek hiçbir şey kazanmıyor.

Ben müziklerin seslerini değiştirerek videoları kaliteli yapmayı çalışıyorum. Bir örnek atayım ama korkuyorum lütfen ceza atmayın. :)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Merhaba arkadaşlar youtuberliğe başladım ve ilk videomu attım sizlerden destek bekliyorum.

Videomuz bu adresdedir lütfen abone olun.. Teşekkürler.
Hocam Windows 10'da bir video çekme şeysi vardı. Hem "www.bandicam.com" yazısından kurtulursun yararına olur.

Desteğiniz için teşekkür ederim. Tavsiyelerinizi dikkate alacağım.
Ben müziklerin seslerini değiştirerek videoları kaliteli yapmayı çalışıyorum. Bir örnek atayım ama korkuyorum lütfen ceza atmayın. :)

Hocam Windows 10'da bir video çekme şeysi vardı. Hem "www.bandicam.com" yazısından kurtulursun yararına olur.
eyw kardeşim

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı