Çözüldü Bandicam 120FPS kayıtta bile az FPS çekiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Aorus

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar selam. 120FPS ve 100 kalite video ayarları ile video çekiyorum. Oyun içi FPS'im her zaman 120FPS'in üstünde, zaten fazlasını alıyorum. Fakat Bandicam ise 120FPS çektiği videolara baktığım zaman uygulama içi orada 63FPS falan yazıyor. Bazen 65, 68 karışık değişiyor. Nerede yazıyor diye soruyorsanız aşağıya fotoğraf bırakıyorum. Ayrıca bence bu işin codec ile olduğunu düşünüyorum. Yardımlarınızı bekliyorum.
Burada böyle yazıyor:

ayarlar2.png

ayarlar.png

Hayır az önce ekran paylaşımı yaptığınız ekran.
Hocam sabit kare VFR seçili, fakat oyuna girince bu sefer kayıt açınca donmalar oluştu fps dropları oluyor. Bir anda düşüyor fps yükselip falan, bunu açmadan önce öyle sorun yoktu acaba codec ile alakalı mı? En kötü obs kullanırım zaten yüklü.

Hocam sabit kare vfr seçili, fakat oyuna girince bu sefer kayıt açınca donmalar oluştu FPS dropları oluyor. Bir anda düşüyor FPS yükselip falan, bunu açmadan önce öyle sorun yoktu acaba codec ile alakalı mı? En kötü OBS kullanırım zaten yüklü.

Bilgisayarınızla alakalı bir problem codec değişip deneyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı