Bandicam ile CS:GO videosu çekerken kalite sorunu

Sidney

Hectopat
CS:GO videosu çekmek istiyorum ancak video kalitesi biraz kötü gibi ve kayıt anında fps yüksek olmasına rağmen videoda biraz drop var gibi. (OBS'den çektiğimde FPS düşüyor.)

Sistemimle ilgili bir sorun değil ise kayıt programı önerebilir misiniz?
Bu olayı Bandicam'de yaşıyorum, OBS'den çekerken de fps düşüyor.
Sistemim;
Anakart: ASUS Prime A320M DDR4
Ekran Kartı: Nvidia GT1030 (2GB)
İşlemci: AMD Ryzen 3 1200 (3.10-3.40 GHz)
RAM: XPG 8GB
Harddisk: 222 GB (15,1 GB boş yer)

CS:GO videosu çekmek istiyorum ancak video kalitesi biraz kötü gibi ve kayıt anında FPS yüksek olmasına rağmen videoda biraz drop var gibi. (OBS'den çektiğimde FPS düşüyor.)

Sistemimle ilgili bir sorun değil ise kayıt programı önerebilir misiniz?
Bu olayı Bandicam'de yaşıyorum, OBS'den çekerken de FPS düşüyor.
Sistemim;
Anakart: ASUS Prime A320M DDR4.
Ekran kartı: NVIDIA GT1030 (2 GB)
İşlemci: AMD Ryzen 3 1200 (3.10-3.40 GHz)
RAM: XPG 8 GB.
Harddisk: 222 GB (15, 1 GB boş yer)

Konuyla alakasız ama HDD nizi biraz boşaltmanızı öneririm çok dolu ve sistemi yavaşlatır bu durum. Onun dışında Bandicam düşük sistem istediği için biraz kalitesiz video deneyimi. Action vs. deneyebilirsiniz.

Shadowplay kullanabiliyorsan kullan, olmazsa bitrate'i arttır, videoyu 60 kare yap ve sabit diskinde boş alanın daha fazla olsun.

Konuyla alakasız ama HDD nizi biraz boşaltmanızı öneririm çok dolu ve sistemi yavaşlatır bu durum. Onun dışında Bandicam düşük sistem istediği için biraz kalitesiz video deneyimi. Action vs. deneyebilirsiniz.
Teşekkürler HDD'yi boşaltmayı deneyeceğim. Program tavsiyesi için teşekkür ederim.
Shadowplay kullanabiliyorsan kullan, olmazsa bitrate'i arttır, videoyu 60 kare yap ve sabit diskinde boş alanın daha fazla olsun.
Teşekkürler ;)

Disklerinizi boşaltmayı denemenizi öneririm. CCleaner gibi programlarla derin temizliklere girebilirsiniz. Eğer olmazsa ıt itop screen recorder, Camtasia gibi programlar öneririm.

Geri
Yukarı