Banggod'dan klavye allınır mı?

Angry

Centipat

Banggo'dan bu klavyeyi almak istiyorum. Gümrükte kalır mı? Geldiğinde herhangi bir vergi ödemek zorunda kalır mıyım? Ve en fazla kaç günde gelir?

Son düzenleyen: Moderatör:

Banggo'dan bu klavyeyi almak istiyorum. Gümrükte kalır mı? Geldiğinde herhangi bir vergi ödemek zorunda kalır mıyım? Ve en fazla kaç günde gelir?
Öncelikle hocam 2 kargo servisinde de 1 hafta ila 3 hafta arasında gelecek artık o hizmetler hızlandı. İkinci olarak kargo seçeneklerinde Turkey Direct Mail var bu ek parayı kargo parası olarak alır ve geldiğinde hiçbir vergi ödemezsiniz. Sepette fiyat hesaplanır. Ya da Air Parcel Register ile alırsınız. Kapınıza geldiğinde 90 tl civarı bir vergi kesilir. Tariff insurance açık ise vergi faturasını banggooda atarsınız ve kartınıza vergi miktarı iade edilir. Gümrükte takılma sorunu yok artık. Her şekilde elinize ulaşacak. Air Parcel PTT ile Direct Mail yurtiçi ile çalışıyor haberiniz olsun.

Yaklaşık 3 4 gün önce anne Pro 2 siparişi verdim, gelmesini bekliyorum. Kargo seçeneğini tax Free yapınca vergiyi öderken halletmiş oluyorsunuz. Gümrükte kalacağını düşünmüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı