Banka hesabı önerisi

Kya_Bumi

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yakında reşit olacağım, bu yüzden banka hesabı açmak istiyorum. Banka hesabı açınca bana verdikleri banka kartı ile internette alışveriş yapabilir miyim? Hangi bankayı tercih etmeliyim? Şu an 3.000 TL birikmişim var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Artık banka kartlarıyla rahat rahat internetten alışveriş yapmak mümkün. Ama güvenlik olaylarına dikkat et, kart bilgilerini paylaşmamaya dikkat et ve kartının 3D Secure özelliğini aç. Genelde kredi kartlarında oluyor ama banka kartında temassız özelliği varsa kesinlikle kapat.

Banka önerisi olarak da ben de ilk sırada Enpara'yı öneriyorum. Hiç işletim ücreti almaması, birikim faizlerinin yüksek olması ve çok fazla kampanya yapıyor olması. (Kitap siteleriyle, Spotify'la sürekli kampanya yapıyor ve ayın Enparalısı olayı baya güzel. İkinci sırada da İş Bankası'nı öneririm, ama onda da öğrenciysen öğrenci belgenle başvurmayı unutma, yine hiçbir işlem ücreti vs. kesmiyorlar.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı