Banlanmış Origin hesabının bağlantısını Steam'den koparma

Nasıl becerdiniz hocam banlanmayı merak ettim :D
bende bazen küfr ediyorum 1 tek küfr yüzünden banlamazlar süresiz hemde , süreli banlarlar başka bişey yapmışsın
Ufak bir küfürden dolayı hesabın gitmesi yazık olmuş. Çözümü yok malesef. Origin'e istediğiniz kadar destek bildirimi açın gönderin hiçbir şekilde yanıt alamazsınız.
Normalde küfür etmem hatta chati de kullanmam ama bir oyunda aşırı sinirlenip chate sadece 1 kere "reetard" yazdım ve daha önce ban almama rağmen permalandım. Ne bi uyarı ne bir chat banı süreli ban hiçbir şey yok. Bir arkadaşıma da olmuştu ilk küfürde 1 hafta sonrakinde de perma aldı o da bende direkt perma yedim. 15 kere falan desteğe yazdım canlı destekle görüştüm, geri dönüyolar ama hiçbir şekilde açmıyorlar banı. Yıllardır düzgünce kullanıyorum origini tek bir küfür ettim diye gitti hepsi. EA kadar berbat bi sistemi olan platform daha önce görmedim.

Şu bağlantıyı koparabilsem yeter yeni hesaptan devam ederim ama onda da uğraştırıyolar işte

bende banlandım şerefsiz eagames hile kullanmadığın halde sohbette ettiğin kelimelere bakıyor almayın oyun burdan oyun oynuyoruz tabi küfür edecez sinirleniyoruz bazen

Geri
Yukarı