Çözüldü Bannerlord açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Emir'inKedisi

Hectopat
Ekran kartı
rx 5600 xt
Anakart
tuf gaming b450
İşlemci
Ryzen 5 3600xt
Öncelikle selam,
Oyunu oynarken savaş öncesi ünite dizme kısmında yanlışlıkla "alt" tuşuna bastım ve oyun donup hemen ardından siyah ekran verdi bu zaten alıştığım bir sorundu alt F4 işe yaramayınca bilgisayarı kasa üzerinden elimle kapatıp açtım. Ardından tekrar oyunu açmak istediğimde 2-3 saniye Launcher çalışıp ondan sonra hiçbir şey olmuyor. Steam üzerinden baktığımda oyna dedikten sonra başlatılıyor yazsısı geliyor, bundan sonra ise gene 2-3 saniye kadar çalıştırılıyor yazıyor, (bu sırada görev yöneticisinde Launcher açılıyor.) Ondan sonra görev yöneticisinde Launcher kapanıyor aynı anda da Steam eski haline (hiç açmamış haline) geri dönüyor. Oyunun dosyalarını doğruladım sıkıntı yok. Oyunu silip geri yükledim ama bir sonuç alamadım. Sürümü 1.1.5 kullanıyorum ama güncel sürümde de denedim sonuç aynı. Şimdiden yardımcı olacak arkadaşlara teşekkür ederim, iyi sosyaller.

Çözüm
Belgelerden Bannerlord'u silersen ve %appdata% kısmından kalıntıları silip tekrar girmeyi denersen düzelecektir.

Bu işe yaramadı ama sorunu çözdüm. Oyun çökerken ekran kartımın sürücülerini değiştirmiş sanırım. Dün kurduğum sürücüleri bir kez daha kurmak zorunda kaldım ama sorun çözüldü.
Belgelerden Bannerlord'u silersen ve %appdata% kısmından kalıntıları silip tekrar girmeyi denersen düzelecektir.

Bu işe yaramadı ama sorunu çözdüm. Oyun çökerken ekran kartımın sürücülerini değiştirmiş sanırım. Dün kurduğum sürücüleri bir kez daha kurmak zorunda kaldım ama sorun çözüldü.

Çözüm

Geri
Yukarı