Bannerlord almaya değer mi?

Bannerlord almaya değer mi?

• Oy verenlerin toplamı
    33

HeraldV

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Yazılım Mühendisi
Merhabalar,

Daha önce Warband oyununu oynadım fakat öyle detaylıca değil ve hile ile oynamıştım. Bannerlord oyunu Steam üzerinde yüksek bir fiyata satıldığı için alıp almamak arasında kaldım. Oyunun şu an çok eksiği olduğu ve alınmaz diyen çok kişi olduğu için kararsız kalıyorum. Diğer bir kesim ise mod yüklersen çok zevk alırsın dediler. Sizce oyunun 0'dan her şeyini bitirmek kaç saatimizi alır? Uzun sürmesi ve kendini aşırı tekrarlamıyor olması benim için çok önemli.

Teşekkürler.

Tam sürüm çıkınca almanı öneririm, 0'dan her şeyini bitirmek gerçekten uzun sürüyor.
Tam sürüm işini bende düşündüm ama şimdi oyunun çıkış süresini göz önüne aldığımız zaman tam sürüme geçme süresini düşünemiyorum. 😅

M&B: Warband'ı çok severek oynamıştım M&B: Bannerlordu'da o yüzden çıktığında satın aldım. Bug vs. konusunda ilk çıktığı hali ile şu anki hali arasında epey fark var sürekli güncellemeler geliyor. Oyunun amacı tüm Kalradya topraklarını ele geçirmek olduğu için epey saat alıyor. :)

Tam sürümün çıkmasına az kaldığına göre şimdi almam ile 1 ay sonra almam arasında bir fark olacağını düşünmüyorum. O yüzden satın alacağım. Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı