Bannerlord en iyi askerler hangileri?

En iyi piyade ve süvari hangisidir?
Bilmeyenler için not: En iyi okçu batanya fian şampiyonu. Atlı okçu ise kuzait kağan muhafızıdır.
elit imparatorluk Katafraktı aga 300 kişilik orduyu 40 atlı 30 piyade 20 okçu ile tuttum ama benim piyadeleri göreceksiniz nasıl çöp, adamlara saldırın diyorum 30sn sonra düşmanın okçusuna ölüyor ama ok ile de ölmüyor yani düşman okçusu yakın dövüşte alıyor, neyse kısaca imparatorluk Katafraktı candır.
Not düşman Khuzait'di

Elit imparatorluk katafraktı aga 300 kişilik orduyu 40 atlı 30 piyade 20 okçu ile tuttum ama benim piyadeleri göreceksiniz nasıl çöp, adamlara saldırın diyorum 30sn sonra düşmanın okçusuna ölüyor ama ok ile de ölmüyor yani düşman okçusu yakın dövüşte alıyor, neyse kısaca imparatorluk katafraktı candır.
Not düşman khuzait'di

Piyadeyi söyleyin de almayalım hocam :D

Bir yıl önce, full kuzait kağan muhafızı alıp, kendi birliğimle bir "ordu" rendeliyordum, şaka değil. Şu an ne durumda bilmiyorum ama bence meydan muharebesinin en iyi birimi kuzait kagan muhafızı. Piyadenin de çeşitli verisyonları var nasıl birşey istediğine bağlı mesela imratorluk menavliatonu tek atar ama kalkansızdır. demek istediğim saldırı birimi olarak piyade savunma birimi olarak piyade var. Ben genelde menavilton ve lejyoneri birlikte kullanıyordum.

Son düzenleme:
Hangi krallık o hocam ya :D

Oyunda 4 sınıf var süvari atlı okçu piyade okçu.

Piyadelerden imparatorluk lejyoneri en iyi beceriye sahip piyade.
Okçulardan batanya fian şampiyonu.
Süvarilerden imparatorluk katakraftı.
Atlı okçulardan oyundaki en iyi asker olan kuzait kağan muhafızıdır.

Geri
Yukarı