Bannerlord Krallık kuramama

yusasatrr

Decapat
Oyunda 1 şehirim 1 kalem oldu fakat hala şehiri ve kaleyi tımar olarak gösteriyor, Krallık seçeneğine giremiyorum çünkü krallık olarak değil de hala Klan olarak gözüküyorum. Ne yapmam gerekiyor krallık kurmak için?

Ana görevi tamamlarsan kral olursun. Ancak kral olduktan sonra yapabileceğin hiç bir seçenek daha oyuna eklenmedi. Savaş bile açamıyorsun.

Krallık kurabilmek için minimum 100 asker ve kale ya da şehre ihtiyacın var bunları karşıladıktan sonra krallık kurabilmen lazım aynı zamanda bir klanada sahip olman lazım.

Ana görevi tamamlarsan kral olursun. Ancak kral olduktan sonra yapabileceğin hiç bir seçenek daha oyuna eklenmedi. Savaş bile açamıyorsun.
Dostum ben ana görevdeki sancağı Güney İmparatorluğu kraliçesine verdim daha sonra krallığından ayrıldım ve kendi krallığımı kurmak istiyorum. Çok sayıda yerleşkem var fakan hâlâ klan olarak duruyorum krallık kuramadım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı