Bannerlord krallık kurmak

kuşatıyorum her seferinde bir ordu geliyor yeter nasıl gelmelerini engelleyeceğim 80 mühendislik becerisi var nereyi kuşatsam askerler geliyor hemen

Bir devletin derebeyi ol, tavsiyem Kuzait. İyice geliştir kendini. Zaten 50 asker ile kaleyi alsan bile tutamazsın tekrar alırlar senden. Amacın hemen kale almak olmasın, 150-200 gibi tecrübeli ordu kurmak, en az 500 bin altın kasmak olsun.

Bir devletin derebeyi ol, tavsiyem Kuzait. İyice geliştir kendini. Zaten 50 asker ile kaleyi alsan bile tutamazsın tekrar alırlar senden. Amacın hemen kale almak olmasın, 150-200 gibi tecrübeli ordu kurmak, en az 500 bin altın kasmak olsun.
50 tane kuzait kağan muhafızı, 50 tane zırhlı kuzait askeri, 50 tane imparatorluk piyadesi var iyice geliştim ama yine yakalıyorlar kuşatırken

şuan imparatorlukta paralı askerdim. kuzaite asker olarak girmedim görevi yapmak için 300 günüm var bu süre içerisinde monchuga yemin edip, kuşatma yapıp, kendi krallığımı kurar mıyım ?
k

kimse

Bekle, Kuzait birine savaş açsın. Savaş açtığı devletle savaş ki Kuzaitin yardımını arkana al.

sürem az. bir de yemin mi edeyim kuzaite ? yeni bir konu açtım onaylanırsa oraya anlatır mısın en iyi seçerim

Yemin etme Kuzaite, yeni konu açacaksan orada yardımcı olayım. Konunun ana düşüncesinden sapıyoruz çünkü böyle sana anlatırsam.

Yemin etme Kuzaite, yeni konu açacaksan orada yardımcı olayım. Konunun ana düşüncesinden sapıyoruz çünkü böyle sana anlatırsam.
konu onay bekliyor
ben kimseye yeminli olmadan tek başımayken aseray ile savaştayım katılacağım krallığın aserayla svaşta olması gerekiyor

Hocam yeteri kadar güçlenmeden kurmak zor. Klanındaki diğer kişilere de ordu kur, yanına çağır. Bir de oyuna snowball diye tabir ettikleri bir şey yaptılar. Karşı taraf ne kadar küçülürse o kadar hırçınlaşıyor. Sürekli dayanacaklar kapına askerler ile.
Hem klanındaki kişilerin ordusu olsun, krallığı kurar kurmaz yanına paralı askerler çek. Hem de epey para lazım bu iş için. Lordları yanına çekmeye çalıştığında işe yarar haneleri ikna etsem bile min. 400-500 k para isteyecekler tarafına geçmek için.
Isyan çıkan yer bekleyemiyorsan, ticaret kasıp parayla şehir satın alma perkini açmanı tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı