Bannerlord pahalı kılıç nasıl yapılır?

AsLog1

Femtopat
Daha fazla  
Bannerlord demircilik 248 seviyeyim çok güzel kılıçlar yapıyorum fakat 35000 dinarı geçmiyor. İzlediğim yayıncılar benden daha kötü kılıç yapmalarına rağmen 80000'e satıyor. Oyuna yeni bir patch mi geldi? Anlamadım kılıçlarım çok ucuz.

Sanırım düzenlemişler fiyatları. Basit bir ciritle 100k para kasanı gördüm, ben de ne kadar uğraştıysam uzun kılıçla maks 18k felan gördüm

Sanırım düzenlemişler fiyatları. Basit bir ciritle 100k para kasanı gördüm, ben de ne kadar uğraştıysam uzun kılıçla maksimum 18k falan gördüm.

Bana da öyle geldi yayıncıların yaptığı aynı kılıcı yaptım fakat 29k falan oluyor büyük ihtimal düzenlemişler.

Bende demircilikte 248 seviyeye geldim. Elraen videolarında 3-4 seviye malzemelerle 80k lık kılıç yapıyordu, ben her malzemeyi 5sv kullanmama rağmen ve neredeyse her parçayı deneyerek 46-49k aralığından yukarı çıkamadım. Tamasken çelik kaskara namlu veya tamasken spada namlu kullan boyutu full ve çift el yap. Korumasını uzun, sap kısmında ise çelik içeren parçalar kullan, başlıkta ise yine metal içeren at başı kartal başı gibi parçalar kullanmanı tavsiye ederim.

Geri
Yukarı