Bannerlord savaş mekaniğindeki saçmalıklar

chfumut

Hectopat
Daha fazla  
Oyunda çok saçmalık var çok sinir oldum.

Birincisi adamlara kılıçla vurunca, baltayla vurunca vurduğum gibi kalıyor, kılıç çarpıp geri geliyor ve bu savaş hissi vermiyor sanki sopa gibi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İkincisi eskiden olmayan bir şey. Adama ağır cellat baltasıyla vuruyorum fakat illa ucu değmesi gerekiyor, yoksa sopası geliyor adam kıpırdamıyor bile ve oyundaki balta mantığı çöp oluyor. İlla simetri simetrisine ucu değmesi gerek ve çok kötü.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu modu yükle. Silahlar içinden geçiyor arkadaki adama da çarpıyor. Romafalya gibi silahlarla 3 4 kişi alıyorsun bir sallamada.

Bu modu yükle. Silahlar içinden geçiyor arkadaki adama da çarpıyor. Romafalya gibi silahlarla 3 4 kişi alıyorsun bir sallamada.
mod bende var ama aynı adama vuruyorum kafası kopuyor ama kılıç geri geliyor sanki çarpmanın etkisiyle kopmuş gibi. Romfalyayla geçersin dediğin xorberax's cut through modu. Bannerlord tweakste o mod var ve onu açtım yine aynı adama vuruyor geri geliyor bir kılıç yaptım uzunluk 120 hasar 190 hız 100 ama aynı çok kötü hiç eğlenceli değil
xorberax's cut through modunun sürümü güncel olmadığı için çalışmıyor bannerlord tweakste vardı o da olmadı
mod bende var ama aynı adama vuruyorum kafası kopuyor ama kılıç geri geliyor sanki çarpmanın etkisiyle kopmuş gibi. Romfalyayla geçersin dediğin xorberax's cut through modu. Bannerlord tweakste o mod var ve onu açtım yine aynı adama vuruyor geri geliyor bir kılıç yaptım uzunluk 120 hasar 190 hız 100 ama aynı çok kötü hiç eğlenceli değil
xorberax's cut through modunun sürümü güncel olmadığı için çalışmıyor bannerlord tweakste vardı o da olmadı
videosunu atıyorum
bu ne ya hiç eğlence vermiyor çok kötü zevk desen kalmadı

Son düzenleme:
Birinci dediğinize katılıyorum vuruş hissiyatını daha iyi hissettirebilirler ama ikinciye katılmıyorum. İkinciyi ben de oynarken fark ettim ve açıkçası hoşuma bile gitti, daha gerçekçi olmuş bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı