Çözüldü Bannerlord shader cache sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Sevimli Tilki

Hectopat
Daha fazla  
Bannerlord'u açarken "your object shader cache version is old. Deleting the shader cache. Please GET the New shader cache. For information, you can look at the 'shader System' documentation." Diye bir hata alıyorum oyun açılmıyor birkaç saniye sonra aplication crash "the application faced a problem. WR need to collect necessary files to fix this problem. Would you like to upload these files Now. Diye bir hata alıyorum tek başına internette, forumlarda application crash için çözüm var ama önceki hatayla beraber olduğundan düşünüyorum ben de işe yaramıyor ne yapmam lazım.

Çözüm
Sorunu çöz.

Bende de aynı hata var, çözdünüz mü acaba?

Sorunu çözdüm fakat tam olarak sorunun neden kaynaklandığını çözemedim muhtemel 2 sebep:

1- bilgisayarım bu oyunu kaldıramadı. ( sistem özelliklerine göre kaldırabilecek düzeyde bir bilgisayardı.) Başka bir bilgisayara geçtim bir müddet sonra.

2- güncel sürümle alakalı bir sıkıntı olabilir çünkü bilgisayarı değiştirdiğimde de mevcut sürüm değişmişti.

Sonuç olarak şu an oyunu oynayabiliyorum. Bana kalırsa ben bu 2 nedenin birinden dolayı oyunu açamadığımı düşünüyorum.
Sorunu çöz.

Bende de aynı hata var, çözdünüz mü acaba?

Sorunu çözdüm fakat tam olarak sorunun neden kaynaklandığını çözemedim muhtemel 2 sebep:

1- bilgisayarım bu oyunu kaldıramadı. ( sistem özelliklerine göre kaldırabilecek düzeyde bir bilgisayardı.) Başka bir bilgisayara geçtim bir müddet sonra.

2- güncel sürümle alakalı bir sıkıntı olabilir çünkü bilgisayarı değiştirdiğimde de mevcut sürüm değişmişti.

Sonuç olarak şu an oyunu oynayabiliyorum. Bana kalırsa ben bu 2 nedenin birinden dolayı oyunu açamadığımı düşünüyorum.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı