Bannerlord şu an alınır mı?

Şimdi mi sonra mı?

• Şimdi.

Oy: 21 56,8%
  • Sonra.

Oy: 16 43,2%

• Oy verenlerin toplamı
    37
Bence alınır. Vuruş hissi, fiziği, grafikleri gibi özelliklerinden dolayı alınır. İleri de değeri anlaşılacağı için fiyatı artabilir.

Bir fanı olarak bu BOŞ oyuna 150 saatimi gömdüm. Evet oyun boş ruhsuz. perkler çalışsın, turnuva seçenekleri falan olsun bari. Forumlarında ki gibi beklentileri çok yüksek arkadaşlar gibi şeylerde istemiyorum. Tabi bu hali bile oynatıyor o ayrı.

Kişisel olarak düşünürsek, alınmaz
Firmayı ve oyunu düşünürsek, alınır.

Ne alaka. Sen hiç ubisoft oyunlarının erken erişime çıktığını gördün mü. Çünkü para ve tüm birim çalışanları sınırsız. ama bunun gibi orta ölçekli firmalar bir yere kadar. hem parası hem enerjisi. Bu firmada en son kısım olan oyunu optimize etme, halk isteklerini yerine getirme kısmını erken erişim ile hem para kazanarak hemde karşılıklı çözelim mantığı ile yapıyor. Artık sen ne düşünürsen.

Ben Mount and Blade aşığı olarak zaman fark etmeksizin alırdım oyunu. Ancak oyun şu anda erken erişim safhasında. Yavaş yavaş sorunlar ve içerikler eklenecek. Zaten sürekli güncelleme geliyor oyuna. Tavsiyem oyunu şu anda alma. Sonradan fiyatı artabilir.

Bir fanı olarak bu BOŞ oyuna 150 saatimi gömdüm. Evet oyun boş ruhsuz. perkler çalışsın, turnuva seçenekleri falan olsun bari. Forumlarında ki gibi beklentileri çok yüksek arkadaşlar gibi şeylerde istemiyorum. Tabi bu hali bile oynatıyor o ayrı.

Kişisel olarak düşünürsek, alınmaz
Firmayı ve oyunu düşünürsek, alınır.

Ne alaka. Sen hiç ubisoft oyunlarının erken erişime çıktığını gördün mü. Çünkü para ve tüm birim çalışanları sınırsız. ama bunun gibi orta ölçekli firmalar bir yere kadar. hem parası hem enerjisi. Bu firmada en son kısım olan oyunu optimize etme, halk isteklerini yerine getirme kısmını erken erişim ile hem para kazanarak hemde karşılıklı çözelim mantığı ile yapıyor. Artık sen ne düşünürsen.
Yüksek ihtimal ile satın alacağım dostum. Oyun zaten daha erken erişimde, ileride eminim düzeltirler dediğin hataları. Para biriktiriyorum. Yorumun için teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı