Bannerlord varken Warband alınır mı?

BereliMaymun

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran Kartı: Gtx 1660 Super
İşlemci: Ryzen 3500X
Biraz daha yeni nesil bir oyuncuyum. M&B oyunlarına Bannerlord ile başladım ama çoğu kişi Warband daha güzel Bannerlord kütüphanemdeyken Warband oynuyorum diyor. Ben de yeni Bannerlord'u satın aldım önceden Game Pass'te oynayıp beğenmiştim şimdi de Steam'e aldım. Yeni Bannerlord almışken Warband'de alınır mı?

Biraz daha yeni nesil bir oyuncuyum. M&B oyunlarına Bannerlord ile başladım ama çoğu kişi Warband daha güzel Bannerlord kütüphanemdeyken Warband oynuyorum diyor. Ben de yeni Bannerlord'u satın aldım önceden Game Pass'te oynayıp beğenmiştim şimdi de Steam'e aldım. Yeni Bannerlord almışken Warband'de alınır mı?
Bannerlord varken warband kesinlikle alınmaz.

Warband'ın yapay zekası çok kötü. Topraklarını genişletmek istiyorsan sadece sen savaşmak zorundasın. Meraşel olup orduyu toplamak istiyorsun, ilişkin çok iyi olan kişiler dahi senin peşinden gelmiyor.
Savaş sorunu var bir de. 1000 kişiye daldığın zaman savaş mekanizması yüzünden 30 vs 400 atıyorsun.

Grafiklere takılmıyorsan Warband iyidir fakat ben olsam almam. Ha ücretsiz verilse bazen Warband oynardım Bannerlord değil.
Ayrıca bir üstümdeki yorum çok doğru, yapay zeka hep size saldırıyor.

Geri
Yukarı