Bannerlord'a CO-OP gelecek mi?

381258

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar, yakında Bannerlord alacağım fakat CO-OP gelip gelmeyeceğini merak ettim. Bir haber bulamadım, güncel durum ne? Geliyor mu vesaire size de sormak istedim. Ayrıca kesin gelecek mi? Arkadaşlarla anlaşıp 3-4 kişi oynamak istiyoruz CO-OP modunda.

Hocam hevesini kırmak istemem, ama alma. Tam sürüm çıkınca al. Emin ol bugdan iki günde bir en az 1.5 GB'lik hotfixden oyunu oynayamıyorsun yahu. Oyun şu an çok eksik. Ha sadece adam öldüreceğim iki kelle keseyim yeter diyorsan al ama oyunu doya doya oynayamıyorsun. Oyunu düzeltmek için Hotfix yapıyorlar, indirdiğim hotfix oyun dosyalarını bozuyor. 😀 Oyunu tekrar indirmek zorunda kalıyorum falan. Yorucu yani kısaca. CO-OP için de hiç umutlu olma, çünkü dediğim gibi daha oyunda eklenecek, fixlenecek bir ton şey var. Bir arkadaşımın da dediği gibi: 50 yıl önce oyunun duyurusunu yapıyorlar, milleti senelerce bekletiyorlar. Sonra da ha çıktı ha çıkacak ha çıktı ha çıkacak diye gaza getiriyorlar. E sonra ne oluyor? Çıkarmak zorunda kalıyorlar. Bitmemiş bir oyunu sunuyorlar. Erken erişimde olduğunun farkında olarak söylüyorum bunu bu arada. Kendi tecrübelerime dayanarak aktarıyorum. İlgisizler.

Hocam hevesini kırmak istemem, ama alma. Tam sürüm çıkınca al. Emin ol bugdan iki günde bir en az 1.5 GB'lik hotfixden oyunu oynayamıyorsun yahu. Oyun şu an çok eksik. Ha sadece adam öldüreceğim iki kelle keseyim yeter diyorsan al ama oyunu doya doya oynayamıyorsun. Oyunu düzeltmek için hotfix yapıyorlar, indirdiğim hotfix oyun dosyalarını bozuyor. 😀 oyunu tekrar indirmek zorunda kalıyorum falan. Yorucu yani kısaca. Co-op için de hiç umutlu olma, çünkü dediğim gibi daha oyunda eklenecek, fixlenecek bir ton şey var. Bir arkadaşımın da dediği gibi: 50 yıl önce oyunun duyurusunu yapıyorlar, milleti senelerce bekletiyorlar. Sonra da ha çıktı ha çıkacak ha çıktı ha çıkacak diye gaza getiriyorlar. E sonra ne oluyor? Çıkarmak zorunda kalıyorlar. Bitmemiş bir oyunu sunuyorlar. Erken erişimde olduğunun farkında olarak söylüyorum bunu bu arada. Kendi tecrübelerime dayanarak aktarıyorum. İlgisizler.

Hocam iki kelle almak içinde 140TL mantıksız :D

Hocam hevesini kırmak istemem, ama alma. Tam sürüm çıkınca al. Emin ol bugdan iki günde bir en az 1.5 GB'lik hotfixden oyunu oynayamıyorsun yahu. Oyun şu an çok eksik. Ha sadece adam öldüreceğim iki kelle keseyim yeter diyorsan al ama oyunu doya doya oynayamıyorsun. Oyunu düzeltmek için Hotfix yapıyorlar, indirdiğim hotfix oyun dosyalarını bozuyor. 😀 Oyunu tekrar indirmek zorunda kalıyorum falan. Yorucu yani kısaca. CO-OP için de hiç umutlu olma, çünkü dediğim gibi daha oyunda eklenecek, fixlenecek bir ton şey var. Bir arkadaşımın da dediği gibi: 50 yıl önce oyunun duyurusunu yapıyorlar, milleti senelerce bekletiyorlar. Sonra da ha çıktı ha çıkacak ha çıktı ha çıkacak diye gaza getiriyorlar. E sonra ne oluyor? Çıkarmak zorunda kalıyorlar. Bitmemiş bir oyunu sunuyorlar. Erken erişimde olduğunun farkında olarak söylüyorum bunu bu arada. Kendi tecrübelerime dayanarak aktarıyorum. İlgisizler.
Zaten senelerce bekledik şimdi de tam sürümü beklemek zorunda kalıyoruz maalesef. Peki hazirana doğru tam sürüm çıkar mı?

Bu sene bitmeden çıkaracaklar. Taleworlds forumunda yaptıkları açıklama bu şekilde.
Öyle oynanmayacak gibi değil oyun. Sadece yeni sürüm geldiğinde save yanabiliyor bazen. Ekonomi, kuşatma ve klan yönetimi konularında çok çok önde Warband'a göre ama yine de indirim beklenilebilir.
Co-op resmi olarak planlanmıyor ama bir mod geliştiricisi yapıyordu. Böyle büyük modlar için tam sürüm beklenecek ama. Her güncellemede modların tekrar ele alınması gerekiyor.

Bu sene bitmeden çıkaracaklar. Taleworlds forumunda yaptıkları açıklama bu şekilde.
Öyle oynanmayacak gibi değil oyun. Sadece yeni sürüm geldiğinde save yanabiliyor bazen. Ekonomi, kuşatma ve klan yönetimi konularında çok çok önde Warband'a göre ama yine de indirim beklenilebilir.
Co-op resmi olarak planlanmıyor ama bir mod geliştiricisi yapıyordu. Böyle büyük modlar için tam sürüm beklenecek ama. Her güncellemede modların tekrar ele alınması gerekiyor.

Hazirana doğru inşallah çıkarda alırım. Çok istiyorum şu modu.

Yeni konular

Geri
Yukarı