Bannerlord'da karakterleri yedekleme

Turkuvaz

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, Bannerlord'da 250 saatim var ve bilgisayarıma format atmam gerek. Bu karakterlerin Save dosyalarını nasıl koruyabilirim bilgi verebilir misiniz?

Tekrar indirdiğinizde sıkıntı çıkmayacaktır. Ama save dosyalarınızın yedeğini alırsanız garanti olur.

Save dosyasının yedeğini nasıl alacağız Bannerlord'u tekrar yüklediğm zaman nasıl Save dosyasını yükleyeceğim.

steam/steamapss/common böyle bir yerdeydi sanırım. Sonrasında Bannerlord yazan kısma girdiğinizde save klasörü çıkıyor olması lazım PC yanımda olmadığı için ezbere söylüyorum.
Ama save dosyasının yedeğini almadığınız zaman bile büyük ihtimalle eski save dosyanız kalacaktır.

Son düzenleme:
Yerel dosyalara göz attan girdim şimdi karşıma 7 dosya geliyor bin data modules gibi bu dosyaların neresinde bu Save.

Hocam PC yanımda olmadığı için bilemiyorum. İnternetten ufak bir araştırma yapabilirsiniz.

Belgeler -> Mount and Blade II Bannerlord -> Game Saves -> Native içinde kayıt dosyaları var. Yedekleme sonrası aynı yere dosyalar kopyalanarak oyuna devam edilebilir.

Sadece karakterleri kaydetmek isteyenler için NexusMods sitesindeki "character export import" modu var. Bu modla daha sonra oynarken farklı karakterler üzerinde de oynamalar yapılabilir ancak bu biraz hileye kaçıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…