Bant İzi Nasıl Çıkarılır?

EmreBlast

Centipat
Daha fazla  
Bilgisayar kasasına elektrik bantıyla zamanında kablo sabitlemiştim. Çıkardıktan sonra bant izini bezle temizleyemedim. Zarar vermeden nasıl temizleyebilirim. Aseton, kolonyo ve silgi diyorlar. Yardım ederseniz sevinirim.

Bilgisayar kasasına elektrik bantıyla zamanında kablo sabitlemiştim. Çıkardıktan sonra bant izini bezle temizleyemedim. Zarar vermeden nasıl temizleyebilirim. Aseton, kolonyo ve silgi diyorlar. Yardım ederseniz sevinirim.
Kolonya döküp kontrollü şekilde çakmakla çak. Biraz yansın, ardından peçete veya ıslak mendille sil. Bu yöntemle masanın üstündeki veya yerdeki lekeleri de temizleyebilirsin. Yıllardır benim çözümüm bu. 😁

çok az etanol sür ve çok dikkatlice 5 saniye gibi bir süre yak, sonrasında ıslak mendil ile temizle, ben öyle bir yöntem görmüştüm internette ve yaptığımda da oluyordu.

Kolonya döküp kontrollü şekilde çakmakla çak. Biraz yansın, ardından peçete veya ıslak mendille sil. Bu yöntemle masanın üstündeki veya yerdeki lekeleri de temizleyebilirsin. Yıllardır benim çözümüm bu. 😁
Vallaha ne yalan söylesem yıllardır ahşapta bant izi vardı, sizin yöntemle 5 saniyede çözdüm işi:)

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı