Bardak Kebabı Tarifi

Beyti yapmayı biliyor musunuz, hocam? Fıstıklı sarma (bir çeşit antep fıstıklı tatlı) da olabilir. :)
Evet biliyorum hocam:)

Kağıt kebabı
Urfa/Antep lahmacunu
Çiğ köfte
İçli köfte
Tepsi kebabı

Tatlı olarak;

Billuriye
Tavuk göğsü
Ev baklavası
Milkshake (içecek ama olsun tatlı içecek :D)

Teşekkürler tavsiye için:D

Hepinizin önerisini yapacağım arkadaşlar. Bu hafta bir tane yayınlamayı düşünüyorum belki sürpriz olarak iki tane yayınlarım. Tek bir tanesinde karar kılmanız gerekiyor bu hafta için:D
Belki kolaylığın yanına ucuz yemekler de seçilebilir ya da öğrenci spesiyali. :)
Gayet güzel fikir forumunda işine yarar baya:)

Hepinizin önerisini yapacağım arkadaşlar. Bu hafta bir tane yayınlamayı düşünüyorum belki sürpriz olarak iki tane yayınlarım. Tek bir tanesinde karar kılmanız gerekiyor bu hafta için:D

Bence video çekip youtube'da da paylaş hocam abone olurum anında.

Benim tavsiyem "kağıt kebabı" arkadaşlar ne der bilmiyorum tabii.

Amma hamaratmışsınız, hocam. Maşallah :)
Fıstıklı sarmayı yaparsanız taglemeyi unutmayın.

Bence video çekip youtube'da da paylaş hocam abone olurum anında.

Benim tavsiyem "kağıt kebabı" arkadaşlar ne der bilmiyorum tabii.

Mayıs gibi kanal açmayı düşünüyorum. Kağıt kebabı şuan öncelikli aksi gelmeyene kadar :)

Seviyorum yemek yapmayı mutfakla uğraşmayı :) Fıstıklı sarmayı da bu hafta yapabilirim pek zor bir yanı yok açıkçası @MuX

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı