Barracuda Pro oyuncu kulaklığı ekolayzer ayarı nasıl yapılır?

murathanc

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar internette bir çok sefer aradım ama bulamadım. Bahsi geçen kulaklığı aldım. Kendim ayar yapmak istiyorum. Uğraşırım üşenmem o problem değil. Ama nasıl yapılır bunu birisi bana söyleyebilir mi?
Bi makale görmüştüm blackshark 2 ya da kraken v3 için olması lazım biri makale hazırlamış. İkisi de razer olduğu için aşağı yukarı uyar diye düşünüp ordaki ayarları yaptım ama gerçekten fiyasko oldu. Kendi game ayarlarını kullanmak istiyorum lakin bu da çok tekdüze oluyor. Misal cs go için game modunda oynuyorum. Muhakkak daha iyisi oluyordur. Ardından cs den çıkıp lol oynamaya girdiğimde oyundaki sesler game modunda çok boğuk geliyor. Ayarlarını kapatınca daha güzel geliyor açıkçası. Bu yüzden ekolayzer ayarı nasıl yapılır hakim olmak istiyorum. Alışıp oynayacağım oyun öncesi 1 dakikamı ayırıp yapacağım ayarlar sonucu keyfime keyif katmak istiyorum. Yardımlarınızı beklerim.

Arkadaşlar internette birçok sefer aradım ama bulamadım. Bahsi geçen kulaklığı aldım. Kendim ayar yapmak istiyorum. Uğraşırım üşenmem o problem değil. Ama nasıl yapılır bunu birisi bana söyleyebilir mi?
Bir makale görmüştüm BlackShark 2 ya da Kraken V3 için olması lazım biri makale hazırlamış. İkisi de Razer olduğu için aşağı yukarı uyar diye düşünüp oradaki ayarları yaptım ama gerçekten fiyasko oldu. Kendi Game ayarlarını kullanmak istiyorum lakin bu da çok tekdüze oluyor. Misal CS:GO için Game modunda oynuyorum. Muhakkak daha iyisi oluyordur. Ardından CS'den çıkıp LoL oynamaya girdiğimde oyundaki sesler Game modunda çok boğuk geliyor. Ayarlarını kapatınca daha güzel geliyor açıkçası. Bu yüzden ekolayzer ayarı nasıl yapılır hakim olmak istiyorum. Alışıp oynayacağım oyun öncesi 1 dakikamı ayırıp yapacağım ayarlar sonucu keyfime keyif katmak istiyorum. Yardımlarınızı beklerim.

@srcn90 @Asyneum @Msevket44 anlayacağını düşündüğünüz başkaları varsa etiketlerseniz memnun olurum. Yardıma ihtiyacım var. Ciddi bir meblağ ödediğim kulaklıktan tam performans alamadığım için memnun değilim. Daha iyi olabilir kanaatindeyim.

Son düzenleme:
Müsait anınızda Discord'dan bana ekran açın, ayarlarınızı beraber yapalım. Sorun değil hallederiz :)
Çok sevinirim nasıl iletişime geçelim?

Hocam etiketini yeni görüyorum, bildirim gelmedi bana, bugün geldi. Equalizer apo ile kullanılan ve equalizer ayarlarını her kulaklık için (piyasadaki çoğu bilindik olanlar) hazır şekilde indirilen bir site vardı, onu bulabilirsem yazacağım buraya. Misal Barracuda Pro için hazır ayarları indirip equalizer apo programına aktarıyosun çok basit şekilde, bir de onu dene bakalım.

Buldum hocam site bu. Orada listeden kendi kulaklığını bulabilirsin, ben gördüm var aşağıda.

Ayrıca ses düşük geliyorsa apo programının içinde gain seçeneğinden artırabilirsin, ben Cloud Alpha Wireless'ı geri gönderecekken kurtarıcım oldu o.

Hocam kulaklığın kendisinde sıkıntı yok ben daha çok oyundan oyuna ayarlarımı kendim yapabilmeyi istiyorum. Kısacası 7-8 tane dalga var ben onların ne işe yaradığını öğrenip oyundaki ihtiyaca göre ayarlamak istiyorum. Zaten çok seçenekli oyun oynamıyorum. Genelde Online olarak 1-2 oyunum oluyor. Diğer tarafta da hikaye için yine Max 2 oyunum oluyor. Bitirmeden yenisine başlamayı sevmiyorum pek.
O yüzden ayarın nasıl yapıldığını öğrenmek istiyorum.
Yine de program aklımda olsun, işin içinden çıkamazsam deneyeyim teşekkürler.

Android telefonunuz varsa poweramp indirin orada barracudalar için hazır eq ayarları var. Hatta pek çok farklı markanın modelin hazır eq ayarları var hangisini beğenirseniz onu seçip dinleyebilirsiniz.

Müsait anınızda Discord'dan bana ekran açın, ayarlarınızı beraber yapalım. Sorun değil hallederiz :)

Hocam öncelikle s. A bende aldım bu lanet kulaklığı bir türlü ayar yapamadım yardımcı olursan bana çok sevinirim oynadıgım bir oyun var sadece gerisi onemli degil benim icin.

Yeni konular

Geri
Yukarı