Basel'de elektronik mağazası önerisi

plexies

Hectopat
İsviçre'ye tatile geldim. Buradan kulaklık almayı düşünüyorum, buraları bilen varsa yereldeki uygun mağazaları ve internet sitelerini yazabilirse sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle hoş geldin :)

İnternet siteleri olarak; Steg Electronics, Digitec, önerebilirim. Bu ikisinin de Basel'de şubeleri mevcut. Stokta bulamazsın muhtemelen ama sipariş verirsen istisnalar hariç 2 güne getiriyorlar.

Onun dışında Conrad, Brack da olabilir.

Mağaza olarak; MediaMarkt, Interdiscount, Manor veya Globus (diğerlerine göre tuzlu olma ihtimali yüksek).

İnternet siteleri olarak; Steg Electronics, Digitec, önerebilirim. Bu ikisinin de Basel'de şubeleri mevcut. Stokta bulamazsın muhtemelen ama sipariş verirsen istisnalar hariç 2 güne getiriyorlar.

Mağaza olarak; MediaMarkt, Interdiscount, Manor veya Globus (diğerlerine göre tuzlu olma ihtimali yüksek).
Hoşbulduk ve çok teşekkür ederim. Ülkede baya bi değişik geldi Almanya Fransa ve Isviçre arasında mahalleden mahalleye gider gibi götürdüler valla ne polis ne bişey :D çok garibime gitti ama çok hoş.

En güzel tarafı da o zaten. Üç ülke arasında istediğin gibi gezip tozabiliyorsun.

İyi tatiller dilerim :)
Çok sağolun muhteşem olmuş bu geçiş olayı :D

Steg Digitec Conrad ve Brack'a baktımda hepsinde pahalı gösteriyor fiyatlar tek bulduğum site u-buy dı onda daha iyi fiyatlsr varsa bildiğin söyleyebilir misin daha çok kulaklık klavye tarzı oyun amaçlı ekipman arıyorum. @reptile

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı