Baseus Encok W04 Kablosuz kulaklıkta ses kalitesi düşmesi

roosthy

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba bir süredir Baseus Encok W04 kullanıyorum. Şu ana kadar herhangi bir sorununu görmedim ancak dün Microsoft Teams'te dersim vardı telefonun uzağına gittim kulaklık bağlantısı gitti sonra geldi ve ses kalitesi kötüleşti. Bildiğiniz kalitesiz kulaklık sesi. Aynı şekilde Zoom'da da girdiğimde ses kalitesi düşüyor.

Sadece Zoom'da ve teamste bu Online ders uygulamalarında oluyor. Bu uygulamalar dışında ses kalitesi normal. Nasıl düzeltilir bilmiyorum uygulamaları silip yükledim değişmedi. Ne yapabilirim?

Buradan kulaklığınızı bulup sağ tıklayıp "Özellikler" deyin. Daha sonra "Hizmetler" bölümüne gelin ve "Eller Boşta Telefon" kutucuğunun tikini kaldırın ve uygulayıp çıkın.
Sizin dediğinizi bilgisayardan yapmak lazım herhalde ama ben telefonda yaşıyorum bu sorunu

Merhaba bir süredir Baseus Encok W04 kullanıyorum. Şu ana kadar herhangi bir sorununu görmedim ancak dün Microsoft Teams'te dersim vardı telefonun uzağına gittim kulaklık bağlantısı gitti sonra geldi ve ses kalitesi kötüleşti. Bildiğiniz kalitesiz kulaklık sesi. Aynı şekilde Zoom'da da girdiğimde ses kalitesi düşüyor.

Sadece Zoom'da ve teamste bu Online ders uygulamalarında oluyor. Bu uygulamalar dışında ses kalitesi normal. Nasıl düzeltilir bilmiyorum uygulamaları silip yükledim değişmedi. Ne yapabilirim?
Artık sorunu anladım galiba. Telefon görüşmesindeymiş gibi ses çıkıyor zoomda ve teamste normalde sorun yok. Eskiden ses kalitesi youtubeda nasılsa zoomda da öyleydi ama nolduysa telefon görüşmesi gibi ses çıkıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı