Basilisk nasıl Türkçe yapılır?

Firefox ile aynı değil mi arayüzü?

@Zurnadürüm rehber hazırlamış, biliyordur herhalde.
Ayarlar daha az.

Ben ingilizce kullanıyorum şu anda. Ve dil değişmek de çok garip bunda. Hatta Türkçe desteği yok dersem yeridir. Çünkü Türkiye'de kullanıcısı yok denecek kadar az ve gereksiz bir güncelleme olur.
İngilizce sorun değilse İngilizce kalması iyi olur. Çünkü PaleMoon ve Basilisk'te addon ile değişiyor. Bu da güvelik açısından sıkıntılı.

Ayarlar daha az.

Ben ingilizce kullanıyorum şu anda. Ve dil değişmek de çok garip bunda. Hatta Türkçe desteği yok dersem yeridir. Çünkü Türkiye'de kullanıcısı yok denecek kadar az ve gereksiz bir güncelleme olur.
İngilizce sorun değilse İngilizce kalması iyi olur. Çünkü PaleMoon ve Basilisk'te addon ile değişiyor. Bu da güvelik açısından sıkıntılı.
İngilizce sorun değil ama daha kolay olurdu Türkçe yapabilseydim.
Dil addonu mu var?

Arayüzü için dil desteği sağlamıyor. Pale Moon'un uzantı ile yaptığı şey ise Basilisk için geçerli değil. Sadece aramalar vb. algılamalısı için bağlantıdan Türkçe paketi yükleyebilirsin.

Screenshot_3.png

Ayrıca kendi ayarlarından Türkçe'yi ekleyip, en üste çekerek ya da diğer dilleri kaldırarak arama sonuçlarının Türkçe odaklı çıkmasını sağlayabilirsin.

Screenshot_5.png

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı