Başımdan Geçen Tuhaf Olay

Merhaba arkadaşlar, bugün başımdan geçen olayı anlatacağım insanların veya Türk insanının ne kadar anlayışsız olduğunu bir kerede daha anladım. Şimdi akşam 6-7 civarında kuzenimle gezmiştik dağıldık ben bir mahalleden geçerken bilgisayar kasası gördüm çöpün orada duruyordu bir 3-4 metre uzağı'da olabilir neyse önce tereddüt ettim çöptür falan neyse içine baktım fazla'da bir şey görmedim ama iyi değildi gibi duruyordu alıp "amcama veririm belki işine yarar" dedim sonra bir lüks jeep kornaya basıyordu herhalde tanıdıktır dedim kasayı koydum yürümeye devam ettim sonra baktım tanıdık değil "herhalde başkasına çalıyorlar" dedim sonra kasayı aldım yürüdüm 4-5 adım attım sonra önüme iki tane adam çıktı bana sanırım "lan olum niye aldın lan o kasayı yav***" dedi ben "kusura bakmayın ağabey ben çöpün orada durunca atılacak zannetim" dedim sonra bana " s**t*r git o kasayı yerine koy" dedi sonra'da koydum sonra herhalde beni dövecekler sandım 14 yaşındaki çocuğa hakaret edenler herhalde döverler sandım ama 14 yaşında gibi durmuyorum sonuçta, sonra gene hakaret edip "başımızı belaya sokma lan bizim"dediler ve bende yoluma devam ettim yani bana "kardeşim o kasa bizimdi ya"deseler "kusura bakmayın ağabey" der geçerim ama bunlar kendilerinden küçük birini görünce küfür ediyorlar belki döveceklerdi'de yani 25-30 yaşındaki adamlar 14 yaşındaki çocuğa küfür ediyorlar ve neredeyse döveceklerdi eğer 20-25 yaşında olsam böyle davranamazlardı niye bu kadar kaba anlayışsız davrandılar anlamadım sizin konu hakkında ki görüşleriniz nelerdir ?
Bir şey yapabileceklerini sanmıyorum açıkçası, saçma sapan yaratıklar. Kasayı alıp gittiler mi peki? Eğer öyleyse çöpün yanında ne işi vardı? :d

Geri
Yukarı