Başka Discord hesabında kayıtlı numarayı silme

ecexszy

Yoctopat
Daha fazla  
Benim bir arkadasim benim numaram ile Discord hesabi acti ve girdi, ben de saf saf bana gelen kodu verdim. Simdi ise numarayi ondan silmek istiyorum ama ona yazdigimda cevap vermiyor. En kisa yoldan nasıl silebilirim onun hesabindan? Cunku kendi hesabima numarami bagladigimda zaten bir hesapta kullaniliyor yaziyor diyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim bir arkadasim benim numaram ile Discord hesabi acti ve girdi, ben de saf saf bana gelen kodu verdim. Simdi ise numarayi ondan silmek istiyorum ama ona yazdigimda cevap vermiyor. En kisa yoldan nasıl silebilirim onun hesabindan? Cunku kendi hesabima numarami bagladigimda zaten bir hesapta kullaniliyor yaziyor diyor.
Arkadaşına ulaşman gerekiyor her durumda.

Çözümü basit. 1 hafta bekliyorsun. Yeni bir hesap açıyorsun. O hesabı kendi telefonun ile doğruluyorsun. Senin telefonun otomatik olarak onun hesabından kalkıyor. 1 hafta beklemen lazım ama.

Yeni konular

Geri
Yukarı