Başkasına ait banka hesabından Papara hesabına havale yapılır mı?

466609

Hectopat
Makaleler
3
Merhaba, Papara kullanmaya yeni başladım ve denemek için annemin banka hesabından kendime 25TL gönderdim. Fakat 1-2 saat içerisinde para annemin hesabına geri geldi. Bu şekilde havale yapılmıyor mu? Yapılıyor ise nasıl yaparım? Ben bulamadım.

Bende merak ediyorum babamın banka kartını paparama bağlamak istiyorum, bağladığım zaman paparama oradan para aktarabiliyor muyum?
Paparaya kredi kartı ile yükleme yapılmıyor.
Onu denemek için yapmıştım. Kendi yaptığım tasarımları satarken karşı taraf kullanmıyorsa işime yaramaz maalesef.
Haaa siz onun için istiyorsunuz zaten hiçbir ön ödemeli kart kuruluşu onu yapmaz banka hesabı lazım annenle gidip açabilirsin bi hesap şubeden.

Paparaya kredi kartı ile yükleme yapılmıyor.

Haaa siz onun için istiyorsunuz zaten hiçbir ön ödemeli kart kuruluşu onu yapmaz banka hesabı lazım annenle gidip açabilirsin bi hesap şubeden.
Yakında banka hesabı açacağım. Yardımınız için teşekkür ederim.

Yakında paparayada iban gelecek isterseniz onu bekleyebilirsiniz artık ön ödemeli kartlara iban izin veriliyor. Yada direk annenizle bankaya gidip kendi adınıza açtırabilirsiniz benim akbank hesabım var.
Mesela parama iban geldi oda bir ön ödemeli kart ilk çıkan ön ödemeli kart ama çok bilinmiyor İster Ödeme Al, İster Ödeme Yap! - Param.com.tr şimdilik sadece baro kartlarda geçerli ama yakında bütün kartlara gelecek yazıyor baro kartları baro çalışanları alabiliyor sadece.

Yeni konular

Geri
Yukarı