Başlangıç için kaykay ve paten önerisi

Emircan125

Decipat
Makaleler
1
Hem kaykay hem de paten almayı düşünüyorum ama ikisini de daha önce hiç kullanmadım yani başlangıç için uygun olan bir şeyler istiyorum. 3000 TL bütçe var ikisi içinde 1500 TL yani ileride daha kaliteli alırım. Ve kaykay büyük olmasın çantaya sığacak kadar.

Boy:1.75
Kilo: 72-73

Paten olarak bir fikrim yok yaptığım bir spor değil açıkçası ama kaykay olarak hem sağlamlığı hem de kalitesinden ötürü bunu önerebilirim gang 8.0

Uygun ayak numarasını bulamadım ama paten olarak Delta markasının yarı profesyonel, alüminyum gövde ve silikon tekerli olanlarından öneririm. Ben de yarı profesyonel ile başladım patene ve giriş seviyeler gerçekten berbat, tekerleri silikon bile değil, kaymıyor ve takır tukur ses çıkarıyor. Silikon tekerler gerçekten kaymak gibi, çok uzun yıllar Delta marka yarı profesyonel patenini kullandım, öneririm.

Uygun ayak numarasını bulamadım ama paten olarak Delta markasının yarı profesyonel, alüminyum gövde ve silikon tekerli olanlarından öneririm. Ben de yarı profesyonel ile başladım patene ve giriş seviyeler gerçekten berbat, tekerleri silikon bile değil, kaymıyor ve takır tukur ses çıkarıyor. Silikon tekerler gerçekten kaymak gibi, çok uzun yıllar Delta marka yarı profesyonel patenini kullandım, öneririm.

41-43 arası giyiyorum hocam söylemeyi unutmuşum.

Yeni konular

Geri
Yukarı