Başlat menüsü simgeleri gözükmüyor

Donkobus

Hectopat
Daha fazla  
Daha 3 saat önce format attım ve simgeler hâla böyle kaldı ve düzelmedi. Lütfen yardımcı olabilir misiniz? Bu şekilde kalması psikolojimi bozuyorda. :)

Ek Açıklama 2019-09-18 232515.png

Sanırım o uygulamalar şu an indiriliyor veya indirme bekliyor. Windows mağazasına girin, sağ üst kısımdan üç noktaya tıkladıktan sonra İndirmeler ve Güncelleştirmeler'e tıklayın. Buradan Güncelleştirmeleri Al dedikten sonra gelen uygulamaları indirin.

Sanırım o uygulamalar şu an indiriliyor veya indirme bekliyor. Windows mağazasına girin, sağ üst kısımdan üç noktaya tıkladıktan sonra İndirmeler ve Güncelleştirmeler'e tıklayın. Buradan Güncelleştirmeleri Al dedikten sonra gelen uygulamaları indirin.
Formattan sonra yaptığım ilk iş update 2. olarak sizin dediğinizi yaptım fakat hâla böyle devam ediyor sorun.

Formattan sonra yaptığım ilk iş update 2. olarak sizin dediğinizi yaptım fakat hâla böyle devam ediyor sorun.

Uygulamaları teker teker sağ tıklayıp kaldırmanız sonrasında tekrardan Başlat menüsüne sabitlemeniz gerekli. Aynı sorunu bu şekilde çözmüştüm. Sevgili Microsoft kısayolunu koymuyor birçok şeyin :)

Uygulamaları teker teker sağ tıklayıp kaldırmanız sonrasında tekrardan Başlat menüsüne sabitlemeniz gerekli. Aynı sorunu bu şekilde çözmüştüm. Sevgili Microsoft kısayolunu koymuyor birçok şeyin :)
Ama hangi uygulama olduğu belli değil ki kaldırsam bile hangisini ekleyeceğim :) ?

Ama hangi uygulama olduğu belli değil ki kaldırsam bile hangisini ekleyeceğim :) ?
Kaldıracağınız uygulamaya sağ tık>Diğer>Uygulama Ayarları veya Derecelendir seçeneğini seçerek uygulama sayfasına gidebilir ve öğrenebilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı