BAT dosyasına tıklandıktan sonra BitDefender çalışmıyor

kgmen51

Hectopat
Daha fazla  
İyi günler, bir zip dosyasının içinde dalgınlığıma geldiğinden
1701697936131.png

passbook.bat dosyasına tıkladım, CMD'de kendi kendine bir şeyler girdikten sonra BitDefender'i ne açabilir oldum, ne de silip yeniden yükledikten sonra kullanabilir oldum. Birkaç tane daha antivirüs programı yükleyip sistemi boğmadan önce size sorayım dedim.

1701698114175.png

VirusTotal'a dosyayı yüklediğimde bununla karşılaştım.

1701698021087.png

Bitdefender burada çalışıyor olmasına rağmen çift tıklayınca hiçbir şey olmuyor, aynı zamanda sağ yık ile taramayı da seçemiyorum. Ne yapabilirim?
1701698073902.png

İyi günler, bir ZIP dosyasının içinde dalgınlığıma geldiğinden
Eki Görüntüle 2041158

passbook.bat dosyasına tıkladım, CMD'de kendi kendine bir şeyler girdikten sonra BitDefender'i ne açabilir oldum, ne de silip yeniden yükledikten sonra kullanabilir oldum. Birkaç tane daha antivirüs programı yükleyip sistemi boğmadan önce size sorayım dedim.

Eki Görüntüle 2041162
VirusTotal'a dosyayı yüklediğimde bununla karşılaştım.

Eki Görüntüle 2041159

BitDefender burada çalışıyor olmasına rağmen çift tıklayınca hiçbir şey olmuyor, aynı zamanda sağ yık ile taramayı da seçemiyorum. Ne yapabilirim?
Eki Görüntüle 2041160

Not uygulaması ile açmayı dene SS at yazıları.

Kaspersky açıkken BAT dosyasını tekrar açın bakalım ne olacak BitDefender gibi Kaspersky'ı da engelleyecek mi çünkü zararlı yazılım aktive olunca sezgisel motor yakalayabilir.

Kaspersky açıkken BAT dosyasını tekrar açın bakalım ne olacak BitDefender gibi Kaspersky'ı da engelleyecek mi çünkü zararlı yazılım aktive olunca sezgisel motor yakalayabilir.
1701717674529.png

Trojan olarak algılayıp sildi hocam çift tıklayınca, teşekkür ederim. Daha da bir şey yapmama gerek yoktur herhalde tam tarama sonrası?

Yeni konular

Geri
Yukarı