Batman Arkham Asylum NetFrameWork Hatası

Anakin

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Ben Arkham Asylum'u ilk açtığımda oyun otomatik olarak NetFrameWork indirme izni istiyor. Ben evet indir diyorum ama işte olmadı yeniden deneyin butonu çıkıyor çözemiyorum da. Yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yuhok yıhaa, yanlışın var. Batman .NET kullanmıyordur yahu.
Öhö neyse, Denetim masasını açıp program ekle kaldır menüsüne giriniz ve Windows özelliklerini aç veya kapat diyiniz. Çıkan ekranda .NET Framework 3.5 ve 4 ile ilgili maddelere tik atıp tamam diyiniz. İndirme isterse Windows Update seçeneğini seçiniz. Bu büyük ihtimalle sorunu çözecektir diye düşünüyorum.

Yuhok yıhaa, yanlışın var. Batman .NET kullanmıyordur yahu.
Öhö neyse, Denetim masasını açıp program ekle kaldır menüsüne giriniz ve Windows özelliklerini aç veya kapat diyiniz. Çıkan ekranda .NET Framework 3.5 ve 4 ile ilgili maddelere tik atıp tamam diyiniz. İndirme isterse Windows Update seçeneğini seçiniz. Bu büyük ihtimalle sorunu çözecektir diye düşünüyorum.
Şakacı tavrınız ve çözümünüz için teşekkür ederim :).

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı