Batman: Arkham City - 0xc000007b | Procmon64.exe

Gestus

Hectopat
Process Monitor Log Özeti
Procmon64.exe

Bilgisayar adı
DESKTOP-RG8DKG2
Mantıksal işlemci sayısı
12
RAM
15.37 GB
İşletim sistemi
Windows 10.0 Build 22000.2 64-bit
DLL dosyaları
Kod:
ADVAPI32.dll ApexFramework_x86.dll CRYPTBASE.DLL CRYPTBASE.dll CoreMessaging.dll D3DCOMPILER_43.dll D3DCompiler_43.dll D3DX9_43.dll DINPUT8.dll DXCore.dll Faultrep.dll FileExplorer.dll FlightSettings.dll GDI32.dll GameOverlayRenderer.dll IMM32.DLL IMM32.dll IPHLPAPI.DLL InputHost.dll KERNEL32.DLL KERNELBASE.dll KernelBase.dll MSVCP80.dll MSVCP90.dll MSVCR80.dll MSVCR90.dll MpOAV.dll NapiNSP.dll NetworkExplorer.dll OLEAUT32.dll POWRPROF.dll PSAPI.DLL PhysXExtensions.dll Qt5WebEngineCore.dll RPCRT4.dll SETUPAPI.dll SHCore.dll SHELL32.dll ServicingCommon.dll UMPDC.dll USER32.dll WINMM.dll WS2_32.dll WTSAPI32.dll WinTypes.dll WlanMediaManager.dll XINPUT1_3.dll advapi32.dll aepic.dll amsi.dll appcore.dll bcrypt.dll bcryptPrimitives.dll bcryptprimitives.dll cfgmgr32.dll clbcatq.dll combase.dll comctl32.dll crypt32.dll cryptbase.dll cryptsp.dll d3d.dll d3d8.dll d3d9.dll d3dx11_43.dll d3dx9_43.dll dbgcore.DLL dbgcore.dll dbghelp.dll ddraw.dll diagperf.dll dinput8.dll dnsapi.dll dsreg.dll dwmapi.dll dxcore.dll dxgi.dll fastprox.dll faultrep.dll fcon.dll gameoverlayrenderer.dll gdi32.dll gdi32full.dll ieframe.dll imageres.dll imm32.dll inputhost.dll kernel32.dll miguiresource.dll msasn1.dll msctf.dll msimsg.dll msvcp110_win.dll msvcp80.dll msvcp90.dll msvcp_win.dll msvcr80.dll msvcr90.dll msvcrt.dll mswsock.dll netapi32.dll nlansp_c.dll nsi.dll ntdll.dll ntmarta.dll nvtt.dll nvui.dll nvxdapix.dll nvxdbat.dll nvxdplcy.dll ole32.dll oleaut32.dll opengl32.dll phoneinfo.dll pnrpnsp.dll policymanager.dll powrprof.dll profapi.dll propsys.dll psapi.dll rasadhlp.dll rpcrt4.dll rpcss.dll rsaenh.dll sechost.dll sendmail.dll setupapi.dll sfc.dll sfc_os.dll shell32.dll shlwapi.dll steam_api.dll storage.dll thumbcache.dll tiptsf.dll tzres.dll ucrtbase.dll umpdc.dll user32.dll userenv.dll usosvcimpl.dll uxtheme.dll verifier.dll version.dll wbemcomn.dll wbemprox.dll wbemsvc.dll wer.dll win32u.dll winmm.dll winrnr.dll wow64.dll wow64base.dll wow64con.dll wow64cpu.dll wow64log.dll wow64win.dll ws2_32.dll wshbth.dll wtsapi32.dll xinput1_3.dll xmllite.dll zipfldr.dll

Process Monitor Log Analizi
0xc000007b

Ne yazık ki raporunuzu analiz edemedim. 😪 Raporunuzu paylaşabilir misiniz? Google Drive veya MediaFire'a yükleyip raporunuzu bizimle paylaşabilirsiniz. Google Drive'a yükleyip paylaşırsanız herkese açık olarak paylaşmayı unutmayınız. Tecrübeli okurlarımız raporunuzu inceleyip sorunu belirtecektir. :)

DLL: C:\Windows\System32\fastprox.dll

Merhaba, analiz gerçekleşememiş. Rica etsem Process Monitor raporunuzu bizimle dosya olarak paylaşır mısınız? MediaFire'a yükleyip indirme linkini paylaşabilirsiniz mesela.

Merhaba, analiz gerçekleşememiş. Rica etsem Process Monitor raporunuzu bizimle dosya olarak paylaşır mısınız? MediaFire'a yükleyip indirme linkini paylaşabilirsiniz mesela.
Sağ olun hocam.
Olay görüntileyicisinden bakıldığında da durum böyle:
1657882916405.png

Sağ olun hocam.
Olay görüntileyicisinden bakıldığında da durum böyle:
Eki Görüntüle 1451761

Hatanın ekran alıntısını alıp paylaşır mısınız? Bir şeyden emin olmak istiyorum.

Hata vermeden çöküyor.

Yani 0xc7b hatası vermiyor öyle mi? Bu konu hakkında botun çok da bir şey yapabileceğini sanmıyorum zira raporda hiçbir çözüme dair içerik yok. Oyun dosya bütünlüğünü doğrulamayı deneyin, bunun dışında hiçbir çözüm önerisi sunamıyorum ne yazık ki.

Yine de kurduğunuz bazı şeyleri devre dışı bırakmayı deneyebilirsiniz. Örneğin "Windows11DragAndDropToTaskbarFix.exe" uygulaması gibi bir uygulama.

Yani 0xc7b hatası vermiyor öyle mi? Bu konu hakkında botun çok da bir şey yapabileceğini sanmıyorum zira raporda hiçbir çözüme dair içerik yok. Oyun dosya bütünlüğünü doğrulamayı deneyin, bunun dışında hiçbir çözüm önerisi sunamıyorum ne yazık ki.

Yine de kurduğunuz bazı şeyleri devre dışı bırakmayı deneyebilirsiniz. Örneğin "Windows11DragAndDropToTaskbarFix.exe" uygulaması gibi bir uygulama.
Windows11DragAndDropToTaskbarFix.exe'yindevre dışı bırakınca çözülmedi, aynı sorun Arkam Origins'de de var. Arkham Knight ve Asylum'de yok. Yardımcı olmaya çalıştığınız için teşekkür ederim.

Bir dosyayı arıyor, ama bulamıyor nedense.
1657887738855.png

Yeni konular

Geri
Yukarı