Batman Arkham Knight Türkçe yama

Yiğit baki

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese iyi günler. Batman Arkham Knight'ın bildiğiniz bir Türkçe yaması var mı? Oyunu Steam'den aldım. Ama yama olmadığı için oynayamıyorum.

Yorumlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar. Ama bahsettiğiniz sitedeki yamaları önceden denedim. Oyunun yarısı İngilizce yarısı ise Rusça oldu. Pek işime yaradığını söyleyemem. Zamanında animus adlı bir grup oyunu çevirmişlerdi. Ama nedense yamayı kaldırdılar.

Idare etmelisin artik ben de senin gibi yarisi Türkçe oynuyorum bayağı kurcaladim ama kac yil oldu hala duzgun Türkçeye ceviri yapilmamis.

Benim baska alakasiz bir sorum olacak ama Nette bir paylasim bulamadim. Oyunu hikaye bolumunu diger karakterlerle oynamak istiyorum ama secim yapilan yer hep kilitli duruyor. Bu kilitler nasıl aciliyor? Oyunda zamanla aciliyorsa ise onceden acmanin bir yol var mi?

Idare etmelisin artik ben de senin gibi yarisi Türkçe oynuyorum bayağı kurcaladim ama kac yil oldu hala duzgun Türkçeye ceviri yapilmamis.

Benim baska alakasiz bir sorum olacak ama nette bir paylasim bulamadim. Oyunu hikaye bolumunu diger karakterlerle oynamak istiyorum ama secim yapilan yer hep kilitli duruyor. Bu kilitler nasıl aciliyor? Oyunda zamanla aciliyorsa ise onceden acmanin bir yol var mi?

Oyun bitince karakter değişim noktaları geliyordu Arkham City'de.

Geri
Yukarı