Batman Arkham Knight’ın PC Sürümü Satıştan Kalktı!

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036

Piyasaya sürülmesinin ardından PC oyuncularına saç baş yolduran Arkham Knight’ın PC sürümünün satışları durduruldu. Batman Arkham Knight şüphesiz 2015’in en çok beklenen aksiyon oyunlarından biriydi. Geçtiğimiz Salı günü PC, PS4 ve Xbox One için satışa sunulan Arkham Knight, görünüşe göre PC oyuncularına zor anlar yaşattı. Vasatın altında bir optimizasyon ile sunulan oyunun, sorunlar düzeltilene kadar

Batman Arkham Knight’ın PC Sürümü Satıştan Kalktı! Technopat

1311437.gif

Daha fazlası...

Bende hiç bir optimizasyon sorunu olmadı. Üstelik ekran kartım AMD R9 290. 22 Haziran'da Batman için bir güncelleme de geldi ve güncelleyip öyle açtım. Oyunu full ayarlarda çok akıcı bir şekilde oynuyorum. Ne şehir ne başka bir şey yormuyor PC'yi. Bana kıyak mı yaptılar anlamadım gerçekten. :)

Oyunu az önce denedim. Yarım saat boyunca oyun düzgün çalışsın diye uğraştım. Config dosyaları, NVIDIA Denetim Masası ayarları derken en sonunda oynanılabilir kıvama geldi oyun. Tabii halen arada sırada FPS düşüşleri yaşanıyor.

WB Games'in oyunu Steam'den kaldırması ve hatasını kabul etmesi iyi bir şey. Ubisoft gibi "ya olan oldu hacı, böyle oynayın siz" diyebilir veya EA gibi görmemezlikten gelebilirdi.

Ayrıca bildiğim kadarıyla oyunun PC portunu Rocksteady değil de başka bir stüdyo hazırlamış. Çoğu kişi High Voltage diyor ama sitelerine girip baktım, oyunlar bölümünde Arkham Knight görünmüyor.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı