Batman Arkham Origins'den sonra Batman Arkham Asylum mu oynamalı?

Erdium

Picopat
Yer
Diyarbakır
Daha fazla  
Batman Arkham Origins'den sonra Batman Arkham Asylum'umu mu oynamam gerek?

Şu an Origins'i oynuyorum, bundan sonra Asylum mu oynasam iyi olur yoksa Arkham City'i mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Asylum > City > Knight şeklinde oynayın. Origins aralarından en kötü olanı iyi ki en baştan oynayıp aradan çıkartmışsınız 😅

Asylum > City > Knight şeklinde oynayın. Origins aralarından en kötü olanı iyi ki en baştan oynayıp aradan çıkartmışsınız 😅

Bence çok da kötü değil şu an oynuyorum zaten mekaniklerini ben beğendim açıkçası hele ki boss fightlarını beğendim bence o kadar da kötü değil.

Bence çok da kötü değil şu an oynuyorum zaten mekaniklerini ben beğendim açıkçası hele ki boss fightlarını beğendim bence o kadar da kötü değil.
Arkham Origins zaten kötü bir oyun değil çünkü kendisinden önce çıkan Arkham City'i kopyalıyor. Eh Arkham City'de hâla daha en yüksek puanlı süper kahraman oyunu(Kendisinin Metacritic puan 96, bu bazı GTA'lardan bile yüksek demek oluyor) olduğunu düşünürsek Arkham Origins'in zaten kötü olma ihtimali yok. Arkham Origins'e laf edilmesinin iki sebebi var. İlki, oyunun kendisinden önceki oyunu oynanış anlamında ve harita anlamında kopyalamasına rağmen senaryo ve yan görev anlamında o kadar kaliteli olmaması. İkincisi ise insanların beklentisinin farklı olması.

Geri
Yukarı