Çözüldü Batman Arkham serisine Aslyum ile başlasam sıkıntı olur mu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Hx of Caingorn

Centipat
Makaleler
1
Arkadaşlar bende aslyum, City ve Knight var ama Origins yok. İlk aslyum ile başlasam bir şey kaçırır mıyım? Yoksa Origins almak için indirim mi bekleyeyim?

Zaten serinin ilk oyunu Asylum. Çıkış tarihlerine göre sıralama şu şekilde;

1. Batman: Arkham Asylum (2009)
  2. Batman: Arkham City (2011)
  3. Batman: Arkham Origins (2013)
  4. Batman: Arkham Knight (2015)
Arkham Origins'i seriden ayrı tutabilirsin. Batman'in daha genç dönemlerindeki bir zamanı anlatıyor. Ancak yine de çıkış sıralarına göre oynamak bence daha mantıklı. Çünkü oynadıkça oynanış dinamikleri değişiyor. Oyun içi kronolojiye göre oynarsan yeni oyundan eski oyuna geçmek biraz canını sıkabilir.

Zaten oyunun başı asylum sonra City sonra Origins en son Knight.
Ben asylum ile başladım serinin ilk oyunu zaten arkadaşlar da söylemiş. Bu arada oyun çok zevkli ya da bana Batman hayranı olduğum için öyle geliyor :D
Zaten serinin ilk oyunu Asylum. Çıkış tarihlerine göre sıralama şu şekilde;

1. Batman: Arkham Asylum (2009)
  2. Batman: Arkham City (2011)
  3. Batman: Arkham Origins (2013)
  4. Batman: Arkham Knight (2015)
Arkham Origins'i seriden ayrı tutabilirsin. Batman'in daha genç dönemlerindeki bir zamanı anlatıyor. Ancak yine de çıkış sıralarına göre oynamak bence daha mantıklı. Çünkü oynadıkça oynanış dinamikleri değişiyor. Oyun içi kronolojiye göre oynarsan yeni oyundan eski oyuna geçmek biraz canını sıkabilir.
Tamam teşekkür ederim indirim gelene kadar aslyum ve cityi oynarım o zaman.

Geri
Yukarı