Batman & Superman geliyor!

Ben filmi izledim. İddaasına varım o film gişe yapsaydı 2.'yi de çekeceklerdi. Basit espriler, kötü oyunculuk, sonunda ki çizgi film havası vs.

Ben bunun yarın bir film yorumunu yapayım.

Batman bu sefer Beyond olarak karşımıza çıkacak diyorlardı. Bakalım ne olacak.

Bu film normal Batman filmleri kadar tutmaz.

Bu film normal Batman filmleri kadar tutmaz.

Aynen katılıyorum. Belkide Batman en büyük karizması tek olması, tüm engelleri tek başına halletmesi. Böyle yanında yok Superman falan pek umudum yok ama sırf Batman için izleyeceğim de bir gerçek.

Aynen katılıyorum. Belkide Batman en büyük karizması tek olması, tüm engelleri tek başına halletmesi. Böyle yanında yok Superman falan pek umudum yok ama sırf Batman için izleyeceğim de bir gerçek.
Aynen bende Batman için gideceğim. Bir kere adamın havası değişik.

Biz burada böyle düşünüyoruz da, karakterlerin yapıları ve dostlukları itibari ile Batman ve Superman DC karakterlerinin başlarında gelmekte ve sıkı dost olarak bilinmekte. Superman her zaman için yardım olarak Batman'i çağırmış olması, bu ikilinin sağlam bir takım olduğunu gösteriyor. Bu yüzden bence bu film normal Batman filmlerini bile alt üst edebilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…