Battfield 3 oynanir mi?

ErrorCorrection

Decipat
Daha fazla  
Steam'de 30-35 TL arasi oyun ararken gordum. Yorumlar cok kotuydu. Oyun hala oynanir mi?

Aslında bad Company 2 en çok tavsiye edilen oldu. Şahsen oynamadım. Ne yalan söyleyeyim kulağıma gelen bu.

35 TL'ye hangi oyunu önerirsiniz?

Hocam sana bit the Witcher 3 önermek canı gönülden istiyorum 20 TL aldığım oyun oldu.249.sana bir The Witcher 2 ve Batman Arkham City. Batman serisi şöyledir. Her serisi ve oyunu oynatır. The Witcher 2'yi biraz oynadım. Yarım bıraktım. Kötü değil iyi bir oyun. Gönlüm açık dünya seven biriyseniz. Batman Arkham City.

Conan exiles.
Cuphead.
Call of Duty: Modern Warfare 2 (2009) 36,75 TL, envanterde kart vs. varsa satıp bunu alabilirsin.

Witcher 2 ve 3'ü bitirdim hatta kitabini bile aldim. Batman alacağım gibi.

Witcher 2 ve 3'ü bitirdim hatta kitabini bile aldim. Batman alacağım gibi.

İnternetten oynanış videosun bakabilirsin. Epic Games benim hayatıma yaptığı bir iyilik. Batman Arkham Knight yanında 2 tane daha Batman oyunu daha vererek beni Batman ile tanıştırmasıydı. Biraz uzun yazı olacak ama. Batman oyunu daha iyi anlamak için. Gotham dizisini izlersen taşlar yerine oturuyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…