Battle sistem Bronze vs Silver vs Gold

Emre Can cerit

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese merhabalar,

Benbattle Bronze/Silver/Gold [webtekno] 'nun yapmış olduğu bu 3 sisteme gözümü dikmiş durumdayım ama Gold ile Bronze arasında ki fiyat farkına sizce değer mi FPS olarak oyun içerisinde fark olur mu sizce hangisi daha alınabilir durumda? Yanında 27 ' 1 ms 144 HZ bir monitör alacaktım ama bir şey gördüm. Sistemi özelleştir dediğiniz zaman İncehesap üzerinden alacaktım bir şey dikkatimi çekti.

Bu iki monitör arasında kaldım sizce 31.5' alırsam çok sorun olur mu gereksiz midir?
İlerde sisteme 4K monitör alacağım ve 1 sene sonra falan yani parçaları yükselteceğim ama şimdilik bu sistemi almayı planlıyorum düşüncelerinizi paylaşırsanız çok sevinirim. Bu fiyat aralığında daha kaliteli bir sistem dizilebilirse öneriniz varsa onu da benimle paylaşabilirsiniz teşekkür ederim şimdiden herkese.

AOC C27G1 27' 1ms 144Hz Gaming Monitor
AOC C27G1 27" 144Hz 1ms FreeSync Flicker-Free VA WLED Full HD 1800R Curved Gaming Monitör.
Ürünü İncele
+1.549,00 TL

AOC C32G1 31.5' 1ms 144Hz Curved Gaming Monitor
AOC C32G1 31.5" 1ms 144Hz FreeSync WLED VA Full HD Curved Gaming Monitör.
Ürünü İncele
+1.999,00 TL

Son düzenleyen: Moderatör:
Gold modeldeki R5 3600 sayesinde monitörün hakkını verirsiniz. Sadece o modelde SSD Toshiba 480GB olarak düşürülmeli. (Ya da bronze modele 3600 ekleyin yaklaşık aynı fiyat.) 27 inç monitörle bile çoğu kişi pikselleri sayıyorken sen 31.5 olur mu diyorsun. Pikselleri rahat rahat sayayım dersen olur da onun dışında önermem.

teşekkür ediyorum efendim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…