Battlefield 1 alınır mı?

monster05xx

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar BF 1 almayı düşünüyorum. Hala oynayan var mı? Sunucularda insanlar var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
ben aldım 2 gün önce sunucular dolu premiumlu paketi almanı öneririm yoksa çok sıra beklersin.2günde 18 saat oynamışım sen düşün

Premium ne işe yarıyo kanka ben tam bilmiyorum da
DLC Silahlarıne erişim dlc maplerine erişim ve oyuna girerken sıra da öncelik tanıyor sana alıcaksan kesinlikle premiumlu al ben öyle yaptım.Origin'den ekle beni JustMeyz beraber gireriz istersen

EA Play ile deneyin, sevmezseniz oynamazsınız. Ama bence BF4'ten sonra en iyi BF'dir 1.

Hocam hala çok oynanan bir oyun. Kesinlikle alınır. Hatta 3-4-1-5 bunların hepsi hala alınabilecek seviyedeler.
Alıcam o zaman Ben normalde ps 4 de oynuypdum sonra pc topladım pc de başlıyacam ama ps4 öldü diyebilirim

BF1, BF serileri arasında açık ara en niş olanı. Çünkü benzeri yok. BF4 ile birlikte serinin en iyi oyunu. İlla ki birini seçecek olsam atmosfer ve oynanış yüzünden yine BF1 derdim.

Canım çekti girip iki sıkayım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…