Battlefield 1 Code 1 hatası

Bende aynı şekilde hata alıyorum ve neden olduğunu bende bakıyorum fakat bulamıyorum. Yabancı formlarda engellenmiş olabilirsiniz veya bf1 hileceleri size engellemiş olabilir diyorlardı. bf1 de çoğu hileciyi bildirdim ama bundan dolayı olduğunu sanmıyorum. Bilen varsa yardım etsin lütfen.

Son düzenleme:
Bende aynı şekilde hata alıyorum ve neden olduğunu bende bakıyorum fakat bulamıyorum. Yabancı formlarda engellenmiş olabilirsiniz veya BF1 hileceleri size engellemiş olabilir diyorlardı. BF1 de çoğu hileciyi bildirdim ama bundan dolayı olduğunu sanmıyorum. Bilen varsa yardım etsin lütfen.

Bende bilmiyorum internette hiçbir bilgi yok bunun hakkında bazıları ban diyor bazıları kapat aç diyor bu arada benimki ban olamaz dün yükledim 1-2 saat oynadım kapattım sabah açtım operasyon modu muydu ne sadece onda zaten hata veriyor oynamak istediğim modda o çok garip bir şey oyunu keşke almasaydım dedirtiyorlar.

Bende bilmiyorum internette hiçbir bilgi yok bunun hakkında bazıları ban diyor bazıları kapat aç diyor bu arada benimki ban olamaz dün yükledim 1-2 saat oynadım kapattım sabah açtım operasyon modu muydu ne sadece onda zaten hata veriyor oynamak istediğim modda o çok garip bir şey oyunu keşke almasaydım dedirtiyorlar.
Oyunu silip tekrar yükledim ve sorun devam etti fakat hata aldıktan sonra 5 dk sonra denedim ve operasyona katılabildim. Yüksek ihtimal bir sunucudan engel yedim. BF1 de az sunucu var belki hep ona denk geldiğim için girmiyordum. Az önce girdiğim sunucudan çıkıp tekrar girmek istedim ve yine aynı hata oluştu. Benim fikrim ya sunucular kapandı ve yer olamadığı için giriş yapamıyoruz yada sunucudan engellendik.

Oyunu silip tekrar yükledim ve sorun devam etti fakat hata aldıktan sonra 5 dk sonra denedim ve operasyona katılabildim. Yüksek ihtimal bir sunucudan engel yedim. BF1 de az sunucu var belki hep ona denk geldiğim için girmiyordum. Az önce girdiğim sunucudan çıkıp tekrar girmek istedim ve yine aynı hata oluştu. Benim fikrim ya sunucular kapandı ve yer olamadığı için giriş yapamıyoruz ya da sunucudan engellendik.

Hocam yükleyeyim deneyeyim bugün bende yazarım.

Şimdi oyunda çevrimiçi bile olamıyorum. Acaba internet sağlayıcısında mı sorun var. Sen hangi internet sağlayıcısını kullanıyorsun? Ben türknet.

Şimdi oyunda çevrimiçi bile olamıyorum. Acaba internet sağlayıcısında mı sorun var. Sen hangi internet sağlayıcısını kullanıyorsun? Ben TurkNet.

Türk Telekom hocam.

Şimdi oyunda çevrimiçi bile olamıyorum. Acaba internet sağlayıcısında mı sorun var. Sen hangi internet sağlayıcısını kullanıyorsun? Ben TurkNet.

Bende şu an operasyonlar çalışıyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı