Çözüldü Battlefield 1 "DirectX Error" hatası

• Konuyu başlatan Surm
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 2
  • Görüntüleme 1B
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Surm

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ana Kart: Biostar b450mh am4
Ekran Kartı: Asus ROG Strix 3060 12 GB
İşlemci: Ryzen 5 5600
Ram: Corsair 2x 16
PSU: Hydro G pro 750
Meslek
Teknisyen
1680955600574.png

Arkadaşlar merhaba.

Bu hata üzerine birçok şey denedim ama gene almaya devam ediyorum. Steam üzerinden girdiğim için paylaşılan çözüm yolunu (Origin) deneyemiyorum. Farklı metotlar varsa yardımcı olursanız sevinirim. DDU ile silip kurdum olmadı. En son format attım Windows Update yapmama rağmen gene olmadı. Son çare frekans ayarını düşürmeyi deneyeceğim. Ekran kartım OC değil bu arada. Afterburner dan nasıl ayarlar yapmam gerekir söylerseniz sevinirim.

Son düzenleme:
Çözüm
Ekran kartın ne?

Inno3D GeForce GTX1660 SUPER Twin x2 6GB 192Bit

Eki Görüntüle 1732114

Arkadaşlar merhaba.

Bu hata üzerine birçok şey denedim ama gene almaya devam ediyorum. Steam üzerinden girdiğim için paylaşılan çözüm yolunu (Origin) deneyemiyorum. Farklı metotlar varsa yardımcı olursanız sevinirim. DDU ile silip kurdum olmadı. En son format attım Windows Update yapmama rağmen gene olmadı. Son çare frekans ayarını düşürmeyi deneyeceğim. Ekran kartım OC değil bu arada. Afterburner dan nasıl ayarlar yapmam gerekir söylerseniz sevinirim.
Ayrı olarak güç kaynağı ve ram güncellemesi yaptım pc ye etkisi olabilir mi?

Sorunu çözdüm RAM frekansını 3200'den 3000'e çekince düzeldi yardımı olmayanlara teşekkürler.
Ekran kartın ne?

Inno3D GeForce GTX1660 SUPER Twin x2 6GB 192Bit

Eki Görüntüle 1732114

Arkadaşlar merhaba.

Ayrı olarak güç kaynağı ve ram güncellemesi yaptım pc ye etkisi olabilir mi?

Sorunu çözdüm RAM frekansını 3200'den 3000'e çekince düzeldi yardımı olmayanlara teşekkürler.

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı