Battlefield 1 hâlâ alınır mı?

Bloodlinee

Hectopat
Malum 2042 balonu patladı onu alacaktım vazgeçtim. EA Play'den oyunu 100 saate yakın oynadım iyide oynuyordum çünkü BF 5'den daha kolay oyundu oradan alışkanlık herhâlde bilmiyorum. BF 5'den sıkıldım yaklaşık 1 bin saate yakın oynadım EA Play almak istemiyorum tekrardan şu an indirim de alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Alınır ama bazı sunucularda hile olabiliyor. Hilesiz online oyun olmaz imkansızdır sizde bilirsiniz. 64 kişilik sunucuda 2-3 hile çıkabiliyor.

Uzun zamandır oynarmıyorum ama sanırım 6 ay önce falan bile 2-3 serverda bir hileye denk geliyorduk. O zamanlar oyun zevkini bozmuyordu, şu an durum nedir bilmiyorum. Oyun zaten kaliteli, her şey bir kenara bırakılırsa kesinlikle şans verilir.

Operasyonlar kısmında hiç hileye denk gelmedim. Atmosferi için kesinlikle alınır oyunun online modundaki oyuncular hikaye modundaki npclerden daha çok savaş atmosferinde.

Ben Battlefield V alınması taraftarıyım. Serverlar çok daha dolu ve zırhlı savaşları daha dengeli. Battlefield 1'de tanka bineni indirene kadar iflahımız kesiliyordu.

Oyunlar asla ölmez oyunları öldüren şey yapımcılarıdır. EA Games oyunla ne kadar çok ilgilenirse o kadar oynanır yani oynanır.

Geri
Yukarı